dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Więźba prefabrykowana w lubelskiem

    Nie wiem czy tego typu pytania moge zadawac. Jestem z polnocy woj. Lubelskiego. Szukam producenta więźby prefabrykowanej. Ktoś kogoś poleci?

    Drugie pytanie. Czy na taki dach można zarobić pełne deskowanie? Dach bedzie kryty blachą na rąbek.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Soczek1212

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Chełm
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    266

    Domyślnie

    Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale Ja wysłałem zapytania do kilku firm, nie tylko w Lubelskim i większość odpowiedziała. Generalnie przy takim zamówieniu odległość już nie jest tak dużym problemem (i tak w grę wchodzi transport samochodem ciężarowym).

    Dużo osób pozytywnie wypowiadało się o Aldach, dostałem też wycenę od N-drewno, Wiązar-dach, Wiązary Burkietowicz i inter-lers. Wszystkie oferty były na zbliżonym poziomie cenowym i obejmowały montaż na terenie lubelskiego. Co do jakości konkretnych firm sie nie wypowiem bo zdecydowałem się robić jednak sam na budowie (może ktoś inny podpowie). Generalnie polecam wysłać kilka maili z zapytaniem. Wycena jest najczęściej darmowa.

    Co do deskowania to, z tego co wiem, wystarczy przy wycenie podać taka informację i zostanie ona uwzględniona w obliczeniach. Raczej nie powinien to być problem.

  3. #3

    Domyślnie

    Po to jest forum zeby zadawac pytania i sobie pomagac.
    Jak napisal poprzednik wyslin kilka pytan, przygotuj sie co chcesz miec na dachu, deskowanie, paoa czy membrana itp. To wszystko sie liczy do wyceny (wiecej drewna czy lacznikow)

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Witam,

    która z firm produkujących wiązary jest godna polecenia pod każdym względem?
    Moderndach to chyba już historia.
    Czy Inter Lers jest ok?
    Co powiecie o firmie Eraga?
    Będę wdzięczna za aktualne informacje.
    Zaczynam od nowa, ale podobnie - wszystko prądem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony