dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pękające i skrzypiące wylewki, pomocy !

    Witam, mam prośbę o rady co mamy zrobić z fantem pękających wylewek i skrzypienia pod nimi. Zaczęło się od krzywo położonego chudziaka, gdzie różnica czasami dochodziła do 8 cm, ale każdy nam powiedział, że to normalne na budowach i nie ma czego się czepiać. Ok. Następnie wyrównano to styropianem, zgodnie z projektem miało być na podłodze 20 cm, z uwagi na różnice poziomów trzeba było go dołożyć w niektórych miejscach max. 8 cm. Na to zrobiono podłogowe ogrzewanie i wylewki W chwili obecnej te wylewki w niektórych miejscach pękają a w niektórych miejscach po prostu podłoga się "rusza" chcieliśmy kłaść na to płytki, ale chyba teraz nie da rady. Ogólnie zapłaciliśmy za to dużo pieniędzy a nie jest tak jak powinno Co możemy zrobić teraz w tej sytuacji? Da się to jeszcze jakoś naprawić? Nie chcę mieć w nowym domu skrzypiących podłóg Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez AnnaWiśniewska ; 06-08-2017 o 21:55 Powód: złe sformułowanie zdania

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Witam
    A gdzie był kierownik budowy?
    Wbrew pozorom nawet jakby było grubiej tego styropianu to nie powinno się nic złego dziać gdyby było to zrobione poprawnie.
    Mam wrażenie że zrobione to było niedbale, styropian miał pustki pod spodem, uginał się jeszcze przed zrobieniem ogrzewania podłogowego, lub był słabej jakości - twardości.
    Jeżeli "ktoś" powiedział Wam, że wylewka to usztywni-obciąży to był w błędzie czego jesteś świadkiem.
    Nie wiem co mógłbym doradzić, w takiej sytuacji, jest to błąd technologiczny i usunięcie go jest bardzo trudne
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony