dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pomalowanie schodów bejcą po dłuższym czasie - rożne kolory

    Witam

    Schody miałem malowane bejcą ponad rok temu. Teraz w kilku miejscach pomalowałem takie małe kawałki po kilka centymetrów i po jednym dniu widzę ciągle, że ten kolor się odróżnia od oryginalnego koloru schodów, jest ciemniejszy. Pomalowałem tą samą bejcą co były malowane rok temu. Czy to tak zostanie? Myślałem, że jak to wyschnie to zleje się kolorem z oryginałem.
    Ostatnio edytowane przez Albert569 ; 07-08-2017 o 22:29

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Niestety, przed malowaniem bejcą należy dokładnie zetrzeć poprzednią warstwę na całej powierzchni. Żeby w przyszłości uniknąć takiego efektu należy schody lakierować lakierem bezbarwnym i nie dopuścić do starcia się warstwy lakieru do drewna.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  3. #3

    Domyślnie

    Nitro pomogło, teraz wygląda elegancko, ale trzeba uważać bo nie dla każdej bejcy nitro jest dobre, najpierw trzeba się dowiedzieć na bazie czego jest bejca czy lakier i wtedy zastosować np white spirit, rozczienczalnik lakowy lub nitro

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony