dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    asrock40

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-045
    Posty
    1

    Question Mieszkanie w suterenie

    Witam znalazłem ciekawe mieszkanie 37m2 w suterenie, interesuje mnie opinia na temat tego czy w takim mieszkaniu nie będzie chłodno. Samo mieszkanie jest suche, nie ma żadnej wilgoci, ale teraz w okresie wakacyjnych upałów w mieszkaniu jest 16 stopni i jest dość ciemne, bo tego słońca mało dochodzi. Pytanie do Was czy w takim mieszkaniu nie będę zimą płacić majątku za ogrzewanie gazowe, bo będzie bardzo zimno, ewentualnie jakie prace trzeba było by wykonać aby to wyeliminować, jakie konsekwencje są mieszkania w takim rodzaju miejscu. Dodam że budynek to niewielka kamienica, w której znajduje się kilka rodzin.

    Do całości dorzucam oczywiście fotki aby to zobrazować.




    Proszę o pomocne sugestie co do tego mieszkania, które chciał bym kupić ale boję się kilku tych wyżej wymienionych mankamentów. Moja wiedza budowlana nie pozwala mi na samodzielną ocenę dlatego zwracam się do Was z prośbą pomoc.

    Pozdrawiam Damian.

  2. #2

    Domyślnie

    Przepis warunków technicznych par. 73.1 mówi "W pomieszczeniu mieszkalnym poziom podłogi od strony ściany z otworami okiennymi i drzwiowymi nie powinien znajdować się poniżej poziomu terenu przy budynku", dlatego tego typu pomieszczenia nie powinny być traktowane jako mieszkanie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony