dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Question Prysznic higieniczny w łazience - wąż do wody podwójny?

    Witajcie,

    chciałbym zamontować prysznic higieniczny koło misy WC. Łazienka już kilka lat po remoncie więc rozwalanie płytek nie wchodzi w grę. Pomyślałem, że może dałoby radę podpiąć się pod wąż doprowadzający wodę do rezerwuaru? Czy są na rynku takie podwójne węże do wody aby zrobić wyjście pod rezerwuar oraz pod prysznic higieniczny? Ew. może jakiś rozdzielacz zamontować?

  2. #2

    Domyślnie

    Zamontuj trójnik na dolocie wody do spłuczki, najlepiej w miejscu przyłączenia wtedy spadek ciśnienia będzie mniejszy, bo jak spuścisz wodę i włączysz prysznic to pobór będzie duży i ciśnienie spadnie.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magisterson

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    93-000
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kemotxb Zobacz post
    Zamontuj trójnik na dolocie wody do spłuczki, najlepiej w miejscu przyłączenia wtedy spadek ciśnienia będzie mniejszy, bo jak spuścisz wodę i włączysz prysznic to pobór będzie duży i ciśnienie spadnie.
    OK, trójnik super sprawa tylko, że jak napisałem do sklepu zapytanie o tę słuchawkę higieniczną to odradzili mi z uwagi na to, że pistolet może nie wytrzymać ciśnienia. Jak to w praktyce wygląda? Nie chciałbym aby mi zalało dom :/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony