Witam w tamtym roku kupiłem pompę hydroforową wraz z hydroforem pompa wz250 omnigena działała cały sezon lecz przed tym jak chciałem ją zabrać do domu przed zimą podłączyłem ją jeszcze by sprawdzić czy działa lecz już wtedy był problem a mianowicie zaczęła piszczeć chyba silnik odkręciłem ją w domu i wirnik nazbierał trochę syfu ale ja wypłukałem i zalałem wodą sprawdziłem i zaczęła się kręcić w tym sezonie ją podłączyłem tak jak była robił mi to znajomy lecz nie chce zasysać wody wirnik się kręcił pompa pracuje sąsiad podpowiedział mi że możliwe ze w studni spadł poziom wody postanowiłem dolać parę litrów wody dolałem około 200 l wody i nic po paru tygodniach postanowiłem znów z nią powalczyć dolałem jeszcze parę litrów i postanowiłem jeszcze dolać wody w trakcie pracy pompy do studni między rurą od studnia a pompą mam taką rurę w którą mogę nalewać wodę i wtedy pompa ją zasysa i zakręcam zawór i wtedy wydaję się jakby zasysała ale wskakuje nie raz do max 1 bara ale najczęściej do 0.5 ale strasznie słabo woda leci i do altany dolatuje trochę wody i na ogrodzie również nie za dużo trochę poleci przestanie zaraz ponownie co może być powodem proszę o pomoc