dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Uszkodzenia dachu po wichurze

    Po przejściu ostatnio wichury zauważyłem, że na dachu jedna dachówka odstaje. Nierówno leży i nierówno przylega do innych. Wkrótce przyjedzie dekarz, żeby to poprawić. Czy powinienem się martwić, ze z dachem jest coś nie tak?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cieszko

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Cieszyn
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał ezg2014 Zobacz post
    Po przejściu ostatnio wichury zauważyłem, że na dachu jedna dachówka odstaje. Nierówno leży i nierówno przylega do innych. Wkrótce przyjedzie dekarz, żeby to poprawić. Czy powinienem się martwić, ze z dachem jest coś nie tak?
    Powiało mocniej i jedną podniosło,nie każda jest mocowana. Raczej nic się nie martw,chyba że to dachówka koło komina,okna-te powinny być mocowane.

  3. #3

    Domyślnie

    Dachówka jest po środku dachu. Bez związku z kominem lub oknem.
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  4. #4

    Domyślnie

    Według mnie jedna dachówka nie powinna stanowić problemu, ale na wszelki wypadek wizyta dekarza się przyda, żeby ocenił czy dach na pewno nie przecieka.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony