dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie ile impregnatu na wieźbę i deskowanie

    Dzień dobry. W marcu kupiłem więźbę już zaimpregnowaną. Chciałbym jednak teraz gdy już przeschła zaimpregnować ją ponownie. Do tego do impregnacji doszły mi jeszcze deski z szalunków które chciałbym również dać na dach. Zaimpregnować chciałbym za pomocą opylania. Dach ok 200m2. Może ktoś kto już impregnował podpowie ile kupić impregnatu? Myślałem nad impregnatem boron lub kuprafungbw koncentracie. Po rozcieńczeniu wychodzi ok 50L produktu. Czy wystarczą 2 opakowania 5L czy potrzeba więcej?

  2. #2

    Domyślnie

    U mnie więźba była impregnowana ale impregnacja drewna które jeszcze tydzień temu rosło w lesie mija się z celem. Zresztą widzę to u siebie. Więźba leży od marca na działce, pięknie wyschła. Przykryta była tylko od góry by na nią nie padało. W jednym miejscu gdzie od góry przylegała folia i zebrała się wilgoć pojawiły się białe grzyby. Także tak z tą impregnacją już jest. Teraz mam drewno całe suche, spękane i impregnat będzie pięknie piło. Nikt nie odpowiedział więc kupiłem 3x 5L impregnatu Boron. Zobaczymy na ile wystarczy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony