dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Montaż klamki zewnętrznej w drzwiach balkonowych

  1. #1

    Domyślnie Montaż klamki zewnętrznej w drzwiach balkonowych

    Witam,
    Z balkonu zrobiłem pokój, jednak chciałbym zachować drzwi balkonowe i okna, stąd moje pytanie czy istnieje możliwość wywiercenia otworu i instalacji klamki z zewnątrz tak aby klamka była po obu stronach drzwi (nie chodzi mi o zatrzask balkonowy) tak aby można było zamykać i uchylać od zewnątrz.

    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    niestety w zwykłym balkonowym skrzydle okiennym nie ma możliwości zamontowania klamki obustronnej.
    Tego typu klamka wymaga zastosowania skrzydła pośredniego, np. 105 mm w systemie Koncept lub 114 mm w systemie Winergetic.

    Pozdrawiam

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A jeśli by tak wymienić całe skrzydło okienne w takim istniejącym oknie? Jest to możliwe? Ja bym się nie podjął, ale może dla klienta jest to szansa?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4

    Domyślnie

    W tym przypadku ostateczna decyzja należy do salonu, w którym zostało zakupione okno.
    Zalecamy kontakt z salonem w celu określenia możliwości wykonania takiej przeróbki konstrukcji.

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony