dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Koszt podłączenia wody ze studni wodomierzowej

    Mam studnię wodomierzową betonową z podłączoną wodą na działce. Chciałbym wodę poprowadzić do budynku gospodarczego i zrobić szambo. Jakich kosztów tak bardzo orientacyjnie mogę się spodziewać? Odległość od studni wodomierzowej do domu to jakieś 20m.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobbiy Zobacz post
    Mam studnię wodomierzową betonową z podłączoną wodą na działce. Chciałbym wodę poprowadzić do budynku gospodarczego i zrobić szambo. Jakich kosztów tak bardzo orientacyjnie mogę się spodziewać? Odległość od studni wodomierzowej do domu to jakieś 20m.
    OD 1000PLN do 5000PLN? Zalezy na jaką firmę trafisz. Czy weżmiesz sam łopatę i wykopiesz dziurę. Za rure zapłcisz 200PLN. Za parę złączek niewiele więcej. Ale my tu nie czarodzieje, nie mamy pojecia czy będziesz kopłą ręcznie sam, czy przyjedzie ktoś z koparką, czy trzeba zdjąc i ułożyć jakąś kostkę, jak głębokie fundmanty pod którymi trzeba się przekopać, itd, itp.
    I trochę jesteś nieprecyzyjny w pytaniu. Pytasz o koszt przyłącza wody do budynku gospodarczego czy do domu? Tylko przyłącze wody czy też koszt szamba.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony