dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olla87

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    53-200
    Posty
    83

    Domyślnie białe panele podlogowe

    Kochani, czy ktoś ma białe panele podłogowe? Marzą mi się białe, nawet takie całkiem, czyli nie szare a biel. Ma ktoś takie? Może wiecie gdzie takie znajdę w jak najlepszej cenie? Podzielcie się proszę opinią na temat użytkowania, utrzymania czystości etc.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam białe z widoczną lekką fakturą drewna
    kolor paneli nie ma wpływu na utrzymanie czystości
    albo utrzymujesz czystość albo nie to zależy od ciebie
    na panelach 'bez plam' o jednolitym kolorze i fakturze widać zabrudzenia - to dobrze wiesz co sprzątać i wiesz kiedy jest brudno i jest czynnik który cie dopinguje do sprzątnia

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli chcesz całkowicie białe panele z delikatną strukturą drewna to sprawdź sobie panele IM 1859 Quick Stepa, tylko nie jest to wersja budżetowa. A jeśli chodzi o utrzymanie czystości to mam podobne zdanie jak przedmówca, z wyłączeniem całkowicie czarnych i jednolitych podłóg - tam nawet nie bród ale każda drobina kurzu jest widoczna - szczególnie w świetle dziennym.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olla87

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    53-200
    Posty
    83

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedzi. Właśnie wcześniej miałam niemalże czarną podłogę i każdy kurz był zmorą! Cieszę się, że od razu nie było bury za pomysł z białymi Teraz tylko szukać jakichś niskobudżetowych jak najjaśniejszych...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony