dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Question Wentylacja sypialni

    Witam,
    przerobiliśmy mieszkanie dwupokojowe na dwa pokoje + mała sypialnia. Problem w tym, że w sypialni nie ma okna i jest bardzo słaba wentylacja.
    Doradźcie mi proszę w jaki sposób zrobić wentylację w sypialence, na których ścianach i w których miejscach wybić otwory i założyć kratki wentylacyjne żeby był przepływ powietrza? Na jednej ściance, krótkiej są luksfery aby wpadało do sypialni trochę światła z dużego pokoju więc ta ścianka odpada jeżeli chodzi o kratkę wentylacyjną. Załączam obrazek rozkładu mieszkania.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	395223

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym dał rekuperator ścienny na tej ścianie zewnętrznej - u góry rysunku.

  3. #3

    Domyślnie

    Problem w tym, że jest to ściana nośna zewnętrzna elewacyjna - w życiu nie dostanę zgody żeby coś w niej ruszyć. Pozostają tylko dwie wewnętrzne boczne ścianki działowe - lewa i prawa

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też mam nośną, zewnętrzną w budynku wielorodzinnym i zrobiłem rekuperator ścienny. Co za problem dwa otwory Ø1dm z kratkami w kolorze elewacji? Przecież są prawie niewidoczne z zewnątrz. Jeśliby się trafił wieniec zbrojeniowy (w co wątpię) to spłaszczyć kanały przy przejściu pomiędzy drutami oraz zabezpieczyć druty przed rdzą.
    Ostatnio edytowane przez Lew2 ; 21-08-2017 o 20:24

  5. #5

    Domyślnie

    racja trza łamać bzdurne mniemania biurw. I równać do tych równiejszych w ocenie administracji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony