dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Chelseaman

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-003
    Posty
    2

    Domyślnie Zmiana planu miejscowego działki z rurą kanalizacyjną na środku.

    Witam, posiadam działkę jak na obrazku poniżej (powierzchnia 1800 m2). Chciałbym się w końcu zacząć budować i zacząłem się interesować zmianą w planie zagospodarowania przestrzennego. W aktualnym planie działka ma status "Tereny usług hotelowych z zielenią towarzyszącą", jak widać działka na lewo oraz prawo są budowlane. Zmartwił mnie fakt przebiegu kanalizacji sanitarnej ze studnią praktycznie na samym środku działki. Aktualny stan praktycznie uniemożliwia postawienia tam domu. Chciałem zabierać się za pisanie wniosku o zmianę, ale czy ta ma sens? Czy ta rura i studnia dyskwalifikują działkę jako budowlaną? Czy można byłoby np. przebudować tą instalację na mój koszt? Jakiego rzędu mogłaby być ta wartość, czy byłoby to opłacalne? Dodam, że działki w tym rejonie są po 80-100 zł/m2. Bardzo proszę o jakąś radę. Pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rysunek działki.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	398095

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zlotelany

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    57

    Domyślnie

    A jesteś pewny, że nie da się na tej działce wpasować domu? Działka jest przecież duża... Sprawdź jakie są strefy ochronne dla tego typu rury jaką tam masz.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Chelseaman

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać jeszcze jedną informację, zdjęcie poniżej zielona linia to są według mapy "klasoużytki", czyli za tą linią nie można budować? W takim wypadku jeszcze bardziej zawęża mi to działkę.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka2.JPG
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	398342

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony