dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    3535

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-001
    Posty
    11

    Question Jak namierzyć właściciela mieszkania?

    Mam nadzieję, że umieściłam wątek w dobrym dziale

    Od jakiegoś czasu przeglądam oferty mieszkań na sprzedaż no i trafiła się całkiem interesująca oferta, wystawiona przez biuro. Dzwoniłam, chciałam się umówić na oglądanie lokalu- pani zabrała mój numer i powiedziała, że oddzwoni w środę (zeszłą) ale tego nie zrobiła. Pisałam też maila i również brak odpowiedzi.
    Macie jakieś pomysły, jak namierzyć bezpośrednio właściciela mieszkania? Znam tylko ulicę ale jest tam kilka takich samych bloków (osiedle z lat '70).

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wywieś na osiedlu ogłoszenie, że kupisz mieszkanie.

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem podobną sprawę z działką. Znalazłem działkę na znanym portalu wystawioną przez biuro nieruchomości. Zadzwoniłem do biura nieruchomości i chciałem się umówić na oglądanie działki. Nie było to możliwe , bo ludzie z biura nigdy nie mieli czasu aż w końcu przestali odbierać moje telefony. Zadzwoniłem z innego telefonu i usłyszałem masę uwag , jak zła jest to działka. Bo ma słupy, złych sąsiadów , spadek itp. Uparłem się i powiedziałem wprost, że chcę zobaczyć działkę. Usłyszałem: nie. Odpuściłem.
    Jakiś czas potem rozmawiam ze znajomym i on ma taką samą sytuację z inną działką. Ale jemu udało się zlokalizować działkę i przez sąsiadów dotrzeć do właściciela. Okazało się, że biuro znalazło chętnego na działkę. Ale chciał on zapłacić o wiele mniej niż chciał właściciel. Biuro naciskało na sąsiada, żeby sprzedał działkę mimo niższej ceny, bo kryzys na rynku, zła działka itp. Głównym argumentem było , że jest male zainteresowanie, bo tylko jeden chętny... Prawdopodobnie biuro chciało po znajomości załatwić komuś działkę po niższej cenie.
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Pytać sąsiadów, może mają numer do właściciela. Tylko ten sposób, bo wątpię, żeby urząd kataralny udzielił informacji o właścicielu.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  5. #5

    Domyślnie

    EXIF ze zdjęcia czasami są dane z gps zapisane

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony