dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Konstrukcja stalowa kontenera biurowego

    Witam
    Czy ktoś z forumowiczów dysponuje planem/rysunkiem technicznym kontenera biurowego. Wpadł mi do głowy pomysł żeby zrobić sobie altankę/domek ogrodowy na bazie konstrukcji kontenera biurowego i chciałbym żeby wymiarami odpowiadał standardowym konstrukcjom tak żeby w razie konieczności można go było przenieść i zestawić ze standardowym kontenerem.

    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  2. #2

    Domyślnie

    a google pod różnymi hasłami związanymi z kontener biurowy nic nie pokazuje? bo wpisałem, potem zakładka GRAFIKA i sporo tego

  3. #3

    Domyślnie

    Też od tego zacząłem ale wyskakują same zdjęcia i schematy. Szukam rysunku z informacjami z jakich elementów składa się taki kontener. Chodzi mi o wymiary profili oraz oczywiście wymiary gotowego kontenera.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.222

    Domyślnie

    Pomysłu nie rozumiem, ale jak wymiary i całość ma grać z kontenerami to nie łatwiej kupić używany kontener?

  5. #5

    Domyślnie

    Może łatwiej ale czy taniej? Też na to patrzyłem, ceny takich ram zaczynają się od 3500.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  6. #6

    Domyślnie

    Tak na szybko przeliczyłem że na taki kontener potrzeba ok 500kg stali. Liczyłem to z dużym naddatkiem bo wszędzie zastosowałem profile zamknięte choć można też w części konstrukcji zastosować ceowniki. Cena stali to ok 2700 za tonę więc wychodzi mi jakieś 1400 zł za materiał. W porównaniu do cen konstrukcji to ponad 2000 za pospawanie kilku elementów. Podana przeze mnie cena za ramę kontenera 3500 to cena ramy wykonywanej rzemieślniczo. Za oryginalną trzeba ny zapłacić ok 4500.
    Dlatego szukam rysunku żeby mój pasował do oryginału, jeśli nie znajdę zrobię konstrukcję pasującą do zewnętrznych wymiarów.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  7. #7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony