Witam z powodu oszczędności i problemami z pracownikiem, musze postawić sam ściane działową między kuchnia a łazienką. Chciałbym skorzystać z profili U na podłoge i strop oraz profili C na piony, a ściana bedzie z GK. Mam odnośnie tej ściany pare pytań. 1. Od strony kuchni na ścianie powieszone będą szafki kuchenne, co wiąże się z dużym obciążeniem. Co myślicie aby od strony kuchni pod płyte GK przykrecić pierw płyte OSB aby wzmocnić konstrukcje ? taki patent utrzyma szafki kuchenne ? 2. Cała łazienka będzie w kafłach, rozumiem że płyta GK spokojnie udżwignie kafle na ścianach ? 3. Co ile cm rozstawic profile C ? 40cm będzie ok? 4. W jednym z poradników wyczytałem, że nie przykręca się profili C do profili U, taki manewr wydaje mi się mało wytrzymały, to prawda co tam wyczytałem ? dlaczego tak sie robi ? 5. Czy między profilami C dawać jeszcze jakieś poprzeczne wzmocnienia ? Wiem, że niektóre pytania mogą wydawać się głupie i oczywiste, ale jestem początkujący, jednak mam obie rączki sprawne i robiłem kiedyś na budowie przy szalunkach i szło ok, także myśle że sobie poradze z tą scianką działową


Za wszystkie odpowiedzi i rady z góry dziękuje