dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Przepraszam za moją nie wiedzę. Chodziło mi o deltę. Jeszcze raz przepraszam. Coś mnie zaćmiło.
    Pewnie alkohol .
    basskaa jak masz możliwość i chcesz to zrób sobie test szczelności budynku i będziesz wiedzieć gdzie Tobie ciepło ucieka.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał tkaczor123 Zobacz post
    Pewnie alkohol .
    basskaa jak masz możliwość i chcesz to zrób sobie test szczelności budynku i będziesz wiedzieć gdzie Tobie ciepło ucieka.
    Alkohol, a jakże. Przedni.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Czekałem, aż znajdziesz to w necie. I znalazłeś. Słowo w słowo.
    Przecież nie jest słowo w słowo, o paliwie i funkcjach anonimowych jest ode mnie .

    I jak byłbyś bystrzakiem (marzenie ściętej głowy ), to zauważyłbyś, ze definicja z wiki nawiązuje przy lambda wyrażeniach do domknięcia, a ja to pominąłem, bo uważam, że jest błędna i domknięcie nie jest lambda wyrażeniem, bo lambda wyrażenie to tylko pewna syntaktyka funkcji anonimowej - taki detal.


    Ty jak zwykle zakłamujesz rzeczywistość, ale czego można się spodziewać po 'człowieku honoru'.

    Najpierw palniesz kardynalną bzdurę, a później wijesz się jak węgorz szukając dziury w całym byle się wybielić.
    Ostatnio edytowane przez muchenz ; 17-02-2018 o 21:39

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał muchenz Zobacz post
    Przecież nie jest słowo w słowo, o paliwie i funkcjach anonimowych jest ode mnie .

    Ty jak zwykle zakłamujesz rzeczywistość, ale czego można się spodziewać po 'człowieku honoru'.

    Najpierw palniesz kardynalną bzdurę, a później wijesz się jak węgorz szukając dziury w całym.
    Przeprosiłem i przyznałem się do błędu, tak czy nie?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał tkaczor123 Zobacz post
    Pewnie alkohol .
    basskaa jak masz możliwość i chcesz to zrób sobie test szczelności budynku i będziesz wiedzieć gdzie Tobie ciepło ucieka.
    Na pewno po zakonczeniu budowy zrobie taki test. Na razie mam stan surowy zamkniety. Ale ktos wczesniej napisal zeby zwrocic uwage na wiejace kontakty i tak sie to wszystko rozpetalo

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dawid blasiak

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał basskaa Zobacz post
    Na pewno po zakonczeniu budowy zrobie taki test. Na razie mam stan surowy zamkniety. Ale ktos wczesniej napisal zeby zwrocic uwage na wiejace kontakty i tak sie to wszystko rozpetalo
    Napisz czy uszczelnienie tam przy okole coś pomogło, jak nie szukaj dalej

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony