dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Narzędzia ogrodowe ACTIVE

    Ostatnio szukam kosy spalinowej i trafiłem w pobliskim sklepie na Włoską firmę ACTIVE. Po przeczytaniu kilku ulotek i strony importera
    ( http://www.radner.pl/ACTIVE.php ) oraz po wysłuchaniu pochwał sprzętu wygłaszanych przez sprzedawcę, przyznam szczerze, że reklama do mnie przemówiła. Spodobała mi się wielofunkcyjność kosy do której można podłączyć np. nożyce do żywopłotu, dmuchawę czy prowadnicę do przycinania gałęzi bez potrzeby biegania po ogrodzie z drabiną. Jednak przed wydaniem pieniędzy, gdyż w reklamy do końca nie wierzę a sprzedawcom ani tyle, chciałbym poznać opinie kogoś kto używa narzędzi tej firmy. Może ktoś podpowie czy warto wydać pieniadze za kosę ACTIVE a jeżeli tak to za który model (interesują mnie silniki od 2 KM)??? Czy narzędzia tej firmy aby nie są awaryjne i czy się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Mogę tylko dodać, że serwis mam na miejscu więc z tym nie ma problemu.
    Pozdrawiam
    Czynię próbę, czy można jeszcze w Polsce rządzić bez bata? ( Marszałek J. Piłsudski )

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Qba396

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Posiadam kosę active 4.0 o mocy 2.3 KM od ok 8 lat i mogę powiedziec że ta kosa jest bardzo dobra. Kosa ani raz nie była w naprawie, oprócz regulacji gaźnika więc naprawdę jest nie awaryjna. Nadaje się ona do koszenia małych jak i dużych traw. Szczerze polecam tę kosę. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Najvardziej podoba mi się glebogryzarka na tym długim patyku. Chciałbym to to zobaczyć w akcji
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony