dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Albstros 2 hydro i termo izolacja balkonów pomocy

    Drodzy Forumowicze bardzo prosze o pomoc jaka zrobic termo i hydro izolacje na balkonach w projekcie albatros 2. Dodam ze na elewacji bedzie 20 cm szarego styropianu. Chcialabym zlikwidowac mostki termiczne, ktore praktycznie otaczaja caly dom. Czy w tarasach tez powinnam zrobic takie izolacje jesli bedzie na nich kostka granitowa? Pozdrawiam

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dawid blasiak

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    284

    Domyślnie

    Najlepiej by było fizycznie oddzielić od bryły budynku, ale to na etapie konstrukcji. Jeśli już są wylane i połączone z konstrukcją to pozostaje tylko jak najlepiej ocieplić. Co do hydroizolacji to ja używałem botament i mam pozytywne odczucia. Na pewno szukaj izolacji dwuskładnikowych na bazie żywic poliuretanowych a nie dyspersji wodnych.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dawid blasiak Zobacz post
    Najlepiej by było fizycznie oddzielić od bryły budynku, ale to na etapie konstrukcji. Jeśli już są wylane i połączone z konstrukcją to pozostaje tylko jak najlepiej ocieplić. Co do hydroizolacji to ja używałem botament i mam pozytywne odczucia. Na pewno szukaj izolacji dwuskładnikowych na bazie żywic poliuretanowych a nie dyspersji wodnych.

    Niestety już wylane, ok dziękuję za radę!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony