dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa kuchni.

    Wstępnie rozważałem zakup kuchni z ikei, lecz w trakcie poszukiwań zauważyłem że takie sklepy jak castorama itp też sprzedają zabudowy.
    Czy jakość tych mebli jest w miarę ok?
    Rozważałem też wykonanie kuchni pod wymiar z jakiejś miejscowej firmy, ale koszt pewnie będzie co najmniej dwukrotnie większy.
    Jak wstępnie wykonałem projekt na stronie ikei to koszt jest ok 8k, więc możliwe że dojdzie i do 10.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mnie meble od stolarza wyszły taniej niż z IKEA. Zależy czego oczekujesz.
    W IKEA płacisz m.in. za okucia Bluma. W Castoramie chyba mają chińskie no -name.
    Gwarancja też krótsza.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kobax
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Kod pocztowy
    34-130
    Dzielnica
    Zebrzydowice 289a
    Posty
    83

    Domyślnie

    U stolarza płacisz głównie za konkrety.. a nie za całą otoczkę związaną z marką giganta.
    Możesz pokombinować tak, że kupisz zabudowę taką, jaka ci się podoba z marnymi okuciami (wiadomo, cenę na czymś trzeba obniżyć) i jak zaczną robić się problemy np. zawiasy będę opadać, to możesz sobie je kupić nowe lepsze w internecie lub wymienić je od razu na lepsze.

  4. #4

    Domyślnie

    Koszta stolarza są pewnie różne w całej Polsce, ale z tego co mi wstępnie wiadomo, to ikea jednak będzie tańsza niż zabudowa na zamówienie.

    Lecz mam pytanie jeszcze czy do zabudowy z ikei można bez problemu dopasować sprzęt agd? Na forum znalazłem że jest problem ze zmywarkami, a po za tym interesowałby mnie jeszcze piekarnik i plyta.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony