dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja nie. Nie jestem lesbijką-ekshibicjonistką, by mnie to kręciło.
    Szansa na to, że zamieszka za ścianą modelka jest niewielka.
    Większe prawdopodobieństwo to rodzina z małym dzieckiem płaczącym od piątej rano pół soboty.

  2. #22

    Domyślnie

    "Nie jestem lesbijką-ekshibicjonistką, by mnie to kręciło. "
    Hm , dla psychologa ten tajemniczy napis na dole posta wielce dwuznaczny:" Elfir stawia klocka - dziennik" . Stanowiłby materiał na co najmniej roczne sesje a i kilka konsultacji ze znajomym gastrologiem. Basen można by wybudować !!!!
    tak czy siak widać ciągoty artystyczne. Sławni są twórcy co to publicznie stawiają klocka i każą podziwiać publice.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mojego klocka można sobie podziwiać na żywo, biletów nie pobieram

  4. #24

    Domyślnie

    Przepraszam nie na temat ,nie miałem zamiaru nikogo prowokować na takie wpisy przestańcie już.

  5. #25

    Domyślnie

    Nowe mieszkanie to nowi sąsiedzi, a i na osiedlu nowe budynki tak zwane dogęszczenia, nigdy nie wiadomo co dobudują.

  6. #26

    Domyślnie

    Ustawione "na prosto" lodówka i słupek wydzielają spiżarkę. Okolice wejścia do kuchni można wykończyć inaczej - np. bez zakręcającego blatu, z pełną ścianą lub niską ścianką itp

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	417054

    A czy to dodatkowe okno w loggi to nie przypadkiem półpiętro klatki schodowej? Chyba byłoby jeszcze gorzej niż z prywatnym mieszkaniem - przypadkowe osoby mogłyby wleźć ci na balkon... Chyba, że deweloper zaplanował kratę. No, ciekawa jestem wytłumaczenia tego fenomenu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony