dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie UWAGA! korzystajacy z odliczen od kredytu

    Aby skorzystac z odliczen z tytulu wydatkow na cele mieszkaniowe, nalezy w ciagu 3 lat,liczac od konca roku w ktorym otrzymalem pozwolenie na budowe, zakonczyc ja.
    Chcialem wobec tego zapytac zorientanych, ktora data jest tu brana pod uwage: pozwolenia na budowe, czy OSTATECZNEGO pozwolenia na budowe.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem, ze kazdy unika US jak ognia.
    Ja bede musial sie jednak zmierzyc, juz mam zly humor.

  3. #3

    Domyślnie Re: UWAGA! korzystajacy z odliczen od kredytu

    Cytat Napisał KS-dom
    Aby skorzystac z odliczen z tytulu wydatkow na cele mieszkaniowe, nalezy w ciagu 3 lat,liczac od konca roku w ktorym otrzymalem pozwolenie na budowe, zakonczyc ja.
    Chcialem wobec tego zapytac zorientanych, ktora data jest tu brana pod uwage: pozwolenia na budowe, czy OSTATECZNEGO pozwolenia na budowe.
    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Jeśli pisząc o OSTATECZNYM pozwoleniu, myślisz o pozwoleniu, które się uprawomocniło to te dwie daty różnią się o 14 dni. Czy to ma jakieś zasadnicze znaczenie?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie zawsze musi to być 14 dni. A jak ktoś z "życzliwych"protestował? No to dłużej... A co z pozwoleniami wydanymi po 17 grudnia? Uprawomocniają się dopiero w styczniu.....

    Swoją drogą : licząc od końca roku w którym wydano pozwolenie.. - czy ten rok (rok wydania) jest liczony jako pierwszy, czy dopiero następny?
    Różnica może być spora - styczeń-grudzień...

    Olmiś

  5. #5

    Domyślnie

    Otoz to, dokladnie jak pisze Olmis. Ja mam pozwolenie z dn.29.12.2004, a ostateczne juz ze stycznia. Wiec jak mam to liczyc. Czy z dn.1 stycznia okazalo sie wg US , ze buduje juz rok, czy tez brac pod uwage wersje ostateczna.
    Krzysiek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony