dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 17
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 336
  1. #181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Mam amice ale ZIA 6626 co prawda od mies ... ale jest ok a czemu tylko 45? a nie szerszą?

  2. #182

    Domyślnie

    Ogólnie zmywarki Amiki nie są chwalone ( produkcja we Włoszech ).Na przykłądzie rodzinnym - dwie zmywarki w różnych domach mogę powiedzieć że są głośne - nieprzyjemny niski dźwięk.Może lepiej z "polskich" Mastercook-Fagor,klasa również AAA i cicha 45db a Amika 50 dB?
    osobiście niedawno zakupiłem AEG za ok.1700 zł na Allegro - przede wszystkim bardzo cicha.

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvia1
    Mam amice ale ZIA 6628 co prawda od mies ... ale jest ok a czemu tylko 45? a nie szerszą?
    Brak centymetrów

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Napisał androzek
    Ogólnie zmywarki Amiki nie są chwalone ( produkcja we Włoszech ).Na przykłądzie rodzinnym - dwie zmywarki w różnych domach mogę powiedzieć że są głośne - nieprzyjemny niski dźwięk.Może lepiej z "polskich" Mastercook-Fagor,klasa również AAA i cicha 45db a Amika 50 dB?
    osobiście niedawno zakupiłem AEG za ok.1700 zł na Allegro - przede wszystkim bardzo cicha.
    Ta akurat ma ponizej 50db, zreszta nie chodzi mi tylko i wyłącznie o to czy jest cicha czy tez głośna. Poza tym odczuwanie głośności to kwestia względna Chodzi mi też o inne jej zalety bądź też wady.

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Napisał androzek
    Ogólnie zmywarki Amiki nie są chwalone ( produkcja we Włoszech ).Na przykłądzie rodzinnym - dwie zmywarki w różnych domach mogę powiedzieć że są głośne - nieprzyjemny niski dźwięk.Może lepiej z "polskich" Mastercook-Fagor,klasa również AAA i cicha 45db a Amika 50 dB?
    osobiście niedawno zakupiłem AEG za ok.1700 zł na Allegro - przede wszystkim bardzo cicha.
    Ja mam amike ZIA 6628 od lutego 2007 i sobie bardzo chwalę. To jakaś bzdura że amiki są głośne, co firma ma do tego, to zależy od parametrów, moja ma 45 db, można przy niej spać. Ja za moja wraz kosztami przesyłki płaciłam z kosztami przesyłki 1900 zł- choć musiałam trochę poszukać w necie bo rozpiętość cenowa była nawet do 2800 (m.in. Media Maekt i różne sklepy internetowa). Zmywarka 60 cm ze zintegrowanym panelem sterowania klasa AAA.

  6. #186
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie Amica, uwaga bubel !

    Kupiłem piekarnik Amica, przy pierwszym uruchomieniu szyba zewnętrzna drzwi rozsypała się z hukiem w drobny maczek. Szok. Gwarancja oczywiście nie obejmuje części szklanych (zonk) znaczy wiedzą że trzaśnie. Kupić można tylko u nich w serwisie ,cena to następny szok.
    Nie kupujcie tego .
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

  7. #187

    Domyślnie Re: Amica, uwaga bubel !

    Cytat Napisał Petroniusz
    Kupiłem piekarnik Amica, przy pierwszym uruchomieniu szyba zewnętrzna drzwi rozsypała się z hukiem w drobny maczek. Szok. Gwarancja oczywiście nie obejmuje części szklanych (zonk) znaczy wiedzą że trzaśnie. Kupić można tylko u nich w serwisie ,cena to następny szok.
    Nie kupujcie tego .
    Współczuję, ale pech. Też mam piekarnik Amici i wszystko jest o.k.

  8. #188
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar emil_d
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Babice Stare, Warszawa, Poland, Poland
    Posty
    419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    60

    Domyślnie Re: Amica, uwaga bubel !

    Cytat Napisał Petroniusz
    Kupiłem piekarnik Amica, przy pierwszym uruchomieniu szyba zewnętrzna drzwi rozsypała się z hukiem w drobny maczek. Szok. Gwarancja oczywiście nie obejmuje części szklanych (zonk) znaczy wiedzą że trzaśnie. Kupić można tylko u nich w serwisie ,cena to następny szok.
    Nie kupujcie tego .
    Mój kolega miał to samo - fukali ale wymienili na gwarancji - to co mogę Ci doradzić, to kłóć się - oprócz gwarancji jest jeszcze rękojmia. Możesz zagrozić zwrotem towaru z tytułu rękojmi.

  9. #189
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mwnn

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Gryfice
    Posty
    117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Jeden zakup i od razu stwierdzenie, że bubel. Ja tam mam sprzęt Amici od 5 lat(piekarnik, zmywarka, płyta gazowa i pochłaniacz) i nie narzekam. Ale z tego co słyszałem to teraz amica, robi swoje sprzętu gdzieś w Turcji - pewnie w ramach oszczędności Tak czy siak walcz o swoje.
    Pozdrawiam.

  10. #190

    Domyślnie

    w Turcji robione sa zmywarki.
    jesli ten piekarnik byl z serii EBA z czarna gieta szyba,to sa szanse na uznanie reklamacji,natomiast na cala reszte nie ma najmniejszych szans.
    u innych producentow tez by to nie przeszlo wiec psioczenie na nasza krajowa marke jest troche przesadzone

  11. #191

    Domyślnie

    Cytat Napisał mwnn
    Jeden zakup i od razu stwierdzenie, że bubel. Ja tam mam sprzęt Amici od 5 lat(piekarnik, zmywarka, płyta gazowa i pochłaniacz) i nie narzekam. Ale z tego co słyszałem to teraz amica, robi swoje sprzętu gdzieś w Turcji - pewnie w ramach oszczędności Tak czy siak walcz o swoje.
    Pozdrawiam.
    jasne że bubel,bez 2 zdań,nie miała prawa pęknąć

  12. #192
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Alice1003

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    Kupiłam zmywarkę Amici,mam ją niecały miesiąc.Muszę powiedzieć,że bardzo ładnie myje.

  13. #193

    Domyślnie

    nie kupuje się sprzętów AGD firm których nazwy zaczynają się na A (Ardo,Amica) trzeba sobie było kupić jakiegoś Elektroluxa

  14. #194

    Domyślnie

    potwierdzam
    Amika to dziadostwo
    mamy pralkę od 6lat - (tania nie było 1600pln)
    miała już zmieniane łożyska (hałas taki że mimo zamkniętych 2 drzwi nie dawało się oglądać filmu - wyła jak potępieniec)
    upalony kawałek płyty z elektroniką (ustrojswo które jest odpowiedzialne za załączanie i ustawianie programu było wlutowane na dłuuuugich nogach i załączane mechanicznie ! to się w końcu tak obluzowało że doszło do zwarcia - albo raczej - poszedł niezły łuk) - kupa smrodu i dymu - ratowałem przelutowaniem ścieżki
    dość często pralka 'wciąga' między bęben a gumowy kołnierz rzeczy i je przeciera - na tyle często że jak żona mi o tym przypomina to ciepło pozdrawiam inżynierów z Amica'ki i przy okazji źle wyrażam się o ich mamusiach - taki sam problem występuje u znajomych - nie jest to tylko problem tego egzemplarza

    gdy kupowaliśmy kuchnię gazową to mimo że Amica w tym jest 'niby' dobra omijaliśmy szerokim łukiem

    na pohybel partaczom i nigdy więcej Amica'ki
    To_masz

  15. #195

    Domyślnie

    to ja dodam trochę dziegciu z mojej kuchni (komina?)

    Sprzęt Amici mam od 6 lat:

    1. Piekarnik elektryczny - OK, ale moja żona, ani tym bardziej ja nie jesteśmy wituozami piekarnictwa i na miano piernikowego Mozarta na pewno nie zasługujemy

    2. Kuchnia (płyta) gazowa - problemy z zapalaniem kurków, jeden pali tylko po wyjęciu kurka i pokręcaniu samym bolcem (trzpieniem?)

    3. Mikrofala - bardzo szybko połamał się plastikowy mechanizm pod talerzem obrotowym - talerz przestał się obracacać

    Podsumowując 2:1 dla ciemnej strony
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  16. #196
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ja mam sprzety amika .Potwierdzam dziadostwo ....do nowego domu nawet 1 rzeczy tej firmy nie kupię ....

  17. #197

    Domyślnie

    Daleki jestem od generalneg stwierdzenia, że amica to dziadostwo. Przypominam sobie jednak wybór kuchenki. Łaziłem i oglądałem w sklepach i natknąłem się na piekarnik amici z takimi wygiętymi szklanymi drzwiczkami. Podszedłem, otworzyłem, zamknąłem i drzwiczek już nie było. Tylko huk i szklane odłamki hartowanego szkła na podłodze. Bałem się, że będą mnie ciągali o jakąś zapłatę, ale sprzedawcy stwierdzili, że ten model to bubel. Już drugi w tym dniu się rozsypał. Wydaję mi się,że był to model impression. No, ale mi nie zaimponował.

  18. #198

    Domyślnie

    Cytat Napisał cemik1
    Wydaję mi się,że był to model impression. No, ale mi nie zaimponował.

    najważniejsze jest właśnie first impression!
    tu było wystrzałowe
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  19. #199

    Domyślnie

    Wkrótce czeka mnie kupowanie sprzętów do kuchni i pralki. W takim razie jakie firmy byście polecili? oczywiście w rozsądnych granicach cenowych.

  20. #200
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Kupuj każdą markę oprócz tej znakomitej ,extra, super, full wypas AMICI . Powtarzam bubel. A klientów traktują per noga.
    Wkleję list który przysłano mi z Amici w odpowiedzi na moją korespondencję dotyczącą pękniętej szyby. Koń by się uśmiał.

    Szanowny Panie!
    >
    > Usterki mogą wystąpić w czasie gwarancji jak również po tym okresie.
    > Odpowiedzialność producenta ma swoje granice i właśnie dlatego elementy
    > szklane zostały wyłączone z umowy. Czy reklamujemy szklankę która
    > upadając rozbija się? Producent nie chce ponosić odpowiedzialności za
    > uszkodzenia, które mogą nastąpić w czasie transportu, magazynowania czy
    > też użytkowania. Przykro nam że taka sytuacja spotkała właśnie Pana.
    > Niemniej jednak wymiana szyby może się odbyć odpłatnie. Ufam, iż nie
    > będzie Pan musiał wymieniać szyby kolejny raz zachowując ostrożność
    > podczas użytkowania. Pozdrawiam.
    >
    > W przypadku dodatkowych pytań proszę o zachowanie ciągłości
    > korespondencji.
    >
    >
    > Z poważaniem
    > Specjalista ds Obsługi Klienta
    >
    > Izabela Bornikowska Śmigielska
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

Strona 10 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony