dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 17
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 336
  1. #201
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petroniusz
    Czy reklamujemy szklankę która upadając rozbija się?
    Pracuje troche w takiej branzy reklamacyjno-problematycznej i jakbym odpisał tak klientowi to by mnie z roboty chyba wyczesali następnego dnia. Tzn można spuścić na drzewo ale troszkę kulturalniej .

    Pomijam oczywiście to, że nie rzucałeś chyba tym piekarnikiem o glebę?
    pozdrawiam,
    M

  2. #202

    Domyślnie

    można zrozumiec Twoją wściekłość, ale jednak mają rację......
    gdy reklamujesz szklany element w 1500 kawałeczkach, nie można stwierdzić, czy była to wada materiału, czy sobie od niechcenia stuknąłeś młotkiem....

    jeśli kupisz najnowsze BMW i za miesiąc pojawisz się w salonie z szybą w kawałkach, to myślisz, że ci tę szybę wymienią na nówkę ???
    czy to znaczy, że BMW to szajs ?
    BOHO
    Warszawa

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    elektroluks wsio, oprócz pralki łirpul - 10 lat i nie dotykałem się do serwisowania
    pewnie jeszcze zimens jest ok,
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  4. #204

    Domyślnie

    A ja mam płytę, piekarnik i lodówkę i wszystko w absolutnym porządku.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar semir
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    512

    Domyślnie

    u mnie pracuja od 5 lat mikrofala,płyta grzewcza ceramiczna,piekarnik, zmywarka i lodówka Amica , bylismy zdania że trzeba popierac nasz rodzimy przemysl.
    po 3 latach lodówka sie popsuła, remont kapitalny
    po 4 latach w mikrofali padło swiatło, oraz przestał sie obracac talerz

    płyta ok
    piekarnik ok
    zmywarka ok

    ale teraz do nowego domu niewybralismy nic z tej firmy.
    pozdrowienia

  6. #206

    Domyślnie

    U mnie od 2000 roku : lodówka , zmywarka , piekarnik + blat ceramiczny elektryczne , wyciąg kuchenny , pralka . Wszystko AMICA - chodzi na razie bardzo dobrze . W pralce nawaliła pompa - koszt 32 zł . W kuchni włacznik pola grzejnego tego najczęściej używanego . W sumie drobiazgi . Ze sprzętu jestem zadowolony . Z serwisu nie bo go właściwie nie ma w Polsce północnej . Z tego co teraz czytam wynikało by , że firma generalnie się popsuła .

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał patusia
    Wkrótce czeka mnie kupowanie sprzętów do kuchni i pralki. W takim razie jakie firmy byście polecili? oczywiście w rozsądnych granicach cenowych.
    jezeli chodzi o pralki to sa 3 grupy:

    1. Miele i długo długo nic (ale takze jezeli chodzi o kase )
    2. AEG/Electrolux, Bosch/Siemens (te są ciut droższe i droższe mają części)
    3. Cała reszta (być może z dalszymi podziałami, ale ja zatrzymałem się na grupie 2)
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  8. #208

    Domyślnie Re: Amica, uwaga bubel !

    Cytat Napisał Petroniusz
    Kupiłem piekarnik Amica, przy pierwszym uruchomieniu szyba zewnętrzna drzwi rozsypała się z hukiem w drobny maczek. Szok. Gwarancja oczywiście nie obejmuje części szklanych (zonk) znaczy wiedzą że trzaśnie. Kupić można tylko u nich w serwisie ,cena to następny szok.
    Nie kupujcie tego .
    miałam to samo z szybą u kominka, napisałam odpowiednie pismo, no i wymienili szybę, wraz z pismem by ich nie straszyć...

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Napisał enickman
    1. Miele i długo długo nic (ale takze jezeli chodzi o kase )
    Mam znajomego, który ma lekkie skrzywienie na punkcie dobrych marek.
    Kupił swego czasu okazyjnie pralkę Miele i o zgrozo, padło w niej łożyskowanie bębna. Jak zadzwonił do serwisu zapytał jaki jest koszt naprawy, to okazało się, że samo łożysko kosztuje więcej, niż przyzwoita pralka innego producenta, gdyby było dostępne, bo niestety, bardzo nam przykro itp ale nie mamy już takich łożysk.
    Niestety, nie wyciągną wniosków z tego przypadku i następną pralkę też kupił Miele, bo mu zaproponowali po "super promocyjnej cenie" , czyli pewnie trzy razy więcej, niż normalny człowiek jest skłonny zapłacić za pralkę.
    Ludzie są dziwni, no nie?

  10. #210

    Domyślnie

    zapewne nie ma firmy w 100% bezawaryjnej (chociaż to nie znaczy, że nie ma pralki w 100% bezawaryjnej - pojedynczej pralki)

    co do Miele pomijając koszt, to ja nie kupiłbym takiej pralki także z innego powodu - za długo działałaby, a ja już dawno chciałbym mieć coś nowego
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  11. #211
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Będę twierdził uparcie że sposób obsługi przez Panią specjalistę do spraw kontaktów z klientami jest wysoce beztroski i olewający. Tym samym wpływa na obraz całej firmy.

    WSZYSTKO .....TYLKO NIE AMICA
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...u mojej Matuli też wybuchła szyba w Amice... ale to nie znaczy że zaraz bubel...
    szyby hartowane czasem same z siebie wybuchają...

    a u mojej koleżanki wybuchł talerzyk z arco-coś-tam w szafce pomiędzy innymi talerzykami... huk był podobno potężny (wieczorem) ...całą noc nie spali dopiero rano okazało się co to było
    ...ale mieli pietra!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #213

    Domyślnie

    a ja mam pralke amici od 5 lat chyba (może 6?) i tez nie polecam. Nawala mi sterownik, pobiera płyn do prania z proszkiem i doskakuje mi do ściany(sic!) co powoduje że słychać ją w całym domu i nie pomaga żadne regulowanie nóżek.
    Ogólnie mówiąc do nowego domu nie kupuję już nic pod nazwą AMICA.

    Wybierając piekarnik ciężko mi się było oprzeć Amice: podobno to ich sztandarowy produkt, wizualnie bardzo ładne, dobrze wyposażone ale doszłam do wniosku że nic nie ma za darmo - ładna, tania, wyposażona ale pewno awaryjna. Wybrałam gorenje i jak będzie zobaczymy.

    Niektórzy mówią że amica sprzedaje tyle produktów że może się każdemu trafić: ja uważam że właśnie dlatego powinny się skupić na lepszej jakości a nie do czasu upłynięcia gwarancji.

  14. #214

    Domyślnie

    Petroniuszu, spróbuj "postraszyć" ich Rzecznikiem Praw Konsumenta. Mi to zawsze pomagało.
    Większość sklepów ma zasadę, że na dzień dobry spławiają klientów, bo wielu sie zniechęca i nie drążą sprawy dalej. Opłaca im sie to mimo, ze jest niezgodne z prawyem.

    A jeśli chodzi o Amicę, to jestem z mojego piekarnika zadowolona. Szyba cała, mimo, ze parę razy juz dostała drzwiczkami od szafki...

  15. #215

    Domyślnie

    właśnie odebrałem zza6428i.
    to moja 1-a zmywara.
    czy ta zmywarka nie ma blokady otwartych drzwi? chodzi mi o to, że przy wkładaniu sprzętu do mycia trzeba je przytrzymywać???

  16. #216
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie Zmywarka Amica

    Czy ktoś ma zmywarkę Amici? Czy jesteście z niej zadowoleni? Ja do tej pory używałam Bosha i był niezawodny. ale teraz przeprowadzam sie do tymczasowego mieszkanka i nie chce dawac 2 tys i w gore. Ale nie chce tez oszczedzac na jakosci. Mam piekarnik i plyte Amici i jestem super zadowolona. Czy ich zmywarki tez sa dobre, nie psuja sie?
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  17. #217

    Domyślnie

    mamy amicę zia 6635. kupowana w neo24 za 1130 zł. nie ma wielu bajerów, ale też nie są mi potrzebne. ma 5 programów, które mi zupełnie wystarczają. myje dokładnie i nie zostawia zacieków ani śladów kropli wody na sztućcach, a myję na najtańszych tabletach i nabłyszczaczach z tesco. za bardzo cicha to ona nie jest, ale zbyt głośna też nie. stopień hałasu da się wytrzymać, a nawet się o nim pózniej już nie myśli. moi rodzice mają mastercooka i jest głośniejszy. jeśli chodzi o suszenie, to często zostaje woda na dnie szklanek, zbiera się w takich które mają po przewróceniu do góry nogami zagłębienie. nie wiem czy to tak we wszystkich się dzieje zmywarkach, bo nie mam porównania. ostatecznie to da się też przeżyć. w sumie jestem zadowolona. mamy ją od lipca.

    http://www.ceneo.pl/474842

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Jesli chcesz cos niedrogiego to polecam beco z 5 letnia gwarancja.

  19. #219

    Domyślnie

    Jestem kolejną poszkodowaną...
    kupiłam nowy pierknik amica, zamontowłam 2 tygodnie temu, wczoraj w nocy, kiedy wszyscy już spali, szyba rozypała się w drobny mak...




  20. #220

    Domyślnie

    o rany .Nie zazdroszczę. Sama mam w domu Amicę (pralkę, piekarnik, lodówkę, płytę i pochłaniacz) i ze wszystkiego, poza lodówką, jestem zadowolona, ale takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. W końcu wydajemy na to niemałe pieniądze

Strona 11 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony