dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 17
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 336
  1. #221

    Domyślnie

    Miałem lodówkę Amica przez kilka lat. Stopniowo psuło się w niej wszystko, co tylko mogło się zepsuć: osiadły drzwi, odpadały uszczelki, zepsuł się agregat, zepsuł się włącznik światła, w środku notorycznie stała woda (pomimo regularnego czyszczenie kanalika odpływowego). Zamrażalnik był cały czas w lodzie i nic nie dało się z tym zrobić. Jak w końcu pozbyłem się tego złoma to byłem szczęśliwym człowiekiem.

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnetaM2
    Jestem kolejną poszkodowaną...
    kupiłam nowy pierknik amica, zamontowłam 2 tygodnie temu, wczoraj w nocy, kiedy wszyscy już spali, szyba rozypała się w drobny mak...
    o ja piernicze
    cos niesamowitego!! mowicie, ze takie rzeczy dzieja sie z Amicą?
    Powiem szczerze, ze z Amici mam w obecnym miejscu zamieszkania zintegrowaną kuchenke do zabudowy (piekarnik elektryczny, plyta gazowa). Ma 5 lat i nic złego ani razu sie z nia nie stalo. Wypasiona, a za psie pieniadze i na dodatek zero usterek (tfu tfu ). U mojej mamy starszy model tej samej kuchenki - ma prawie 10 lat i tez zadnej awarii. O, przepraszam, faktycznie cos z zapalarka bylo nie teges, trzeba bylo cierpliwosci by zapalic gaz, ale serwisant wpadł, powymienial, poregulowal (za free ofkors) i jest ok. Doprawdy zalamujecie mnie, bo przymierzalam sie kolejny raz do kuchenki tej firmy... Moze faktycznie az tak sie skiepscili

  3. #223
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    o kurcze nie zazdroszcze
    chce kupic ten sam piekarnik

  4. #224

    Domyślnie

    W mieszkaniu miałam kuchenkę Amici z płyta ceramiczną. DZiałała super. W kolejnym mieszkaniu również kupiliśmy Amicę. Też wszystko ok. Wybierając sprzęty do domu kupiłam z Amici piekarnik i płytę ceramiczną. Rok użytkuję i wszystko jest ok.
    Z tego co wiem, lodówki mają słabe. Moja mama ma i ta lodówka jest do bani.

  5. #225

    Domyślnie

    no własnie...
    jak to zobaczyłam, to mi rozum odebrało...no bo wszyscy śpią, nic nie piekłam wczoraj, ani przez kilka ostatnich dni a tu nagle huk potwory i szyba w kawałeczkach na ziemi...na szczęście stało sie to w nocy, a nie w dzień, kidy dzieicak po domu lata...

    szkoda, bo piekarnik w wyglądzie super jest!
    niestety, z tego co wyczytałam na necie tego typu i tej firmy piekarniki tak mają

  6. #226

    Domyślnie

    szok to niebywałe,aby w nie używanym piekarniku tak po prostu pękła szyba. Może wkładają jakiś badziew zamiast porządnego szkła.
    Współczuję....
    ja napewno nie kupię Amici
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  7. #227

    Domyślnie

    Jestem ciekaw co powiedzą w serwisie zapewne że gwarancja tego nie obejmuje. TO tylko w Polsce takie rzeczy się mogą dziać w innym kraju forma by jeszcze płaciła za ewentualne zagrożenie zdrowia jakie możne spowodować taka kuchenka.

  8. #228

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was ma taki piekarnik? Ja juz kupiłam i dziś zgodnie z instrukcją go ,,wygrzałam" czyli włączyłam na 30 minut na 250 stopni. Po tym czasie był bardzo goracy z zewnatrz, tzn. panel gdzie są guziki do sterowania. Nawet po 40 minutach te guziki były gorące. Czy to jest normalne? bo wygląda podejrzanie - co będzie jak będę piec np. 3 godz.? A może to jakaś wada podłaczenia?



    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  9. #229

    Domyślnie

    Miałem kilka lat temu pralkę Amica, taki model z suszarką. Wymieniono: silnik, programator, prądnice tachometryczną, łożyska, poszła uszczelka. Jak się znowu zepsuła to już ją wyrzuciłem. Co ciekawe w warunkach gwarancji było napisane, że podstawą zwrotu pralki po 3 naprawach jest faktura!!!
    Nigdy więcej Amici!

  10. #230
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Również myślałem o takim modelu jak 2 posty wyżej. Po przeczytaniu tego wątku poszukam innego producenta ....
    Pozdrawiam.

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wosto
    Również myślałem o takim modelu jak 2 posty wyżej. Po przeczytaniu tego wątku poszukam innego producenta ....
    Pozdrawiam.
    No nie trzeba się tak od razu sugerowac. Mam znajomego, który pracuje w Euro RTVAGD i polecał mi kilka sprzętów tej marki, a przeciez wie co mu najczęściej wraca z reklamacją.

    Pisałam już gdzieś, że u mnie pralka Amici doś wadliwa, za to mikrofala hula kilka dobrych lat, a nikt się nad nią specjalnie nie rozczula. Wniosek: kwestia szczęścia.
    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał awt
    Miałem kilka lat temu pralkę Amica, taki model z suszarką. Wymieniono: silnik, programator, prądnice tachometryczną, łożyska, poszła uszczelka. Jak się znowu zepsuła to już ją wyrzuciłem. Co ciekawe w warunkach gwarancji było napisane, że podstawą zwrotu pralki po 3 naprawach jest faktura!!!
    Nigdy więcej Amici!
    Amica nigdy nie produkowala pralko-suszarki
    nie wiem co tam miales ale Amica to nie byla

    a najwiecej peknietych szyb w piekarnikach zanotowal swego czasu Mastercook.
    oczywiscie szans na reklamacje zadnyc!!! usterka mechaniczna i koniec rozmowy

  13. #233
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie Płyta indukcyjna AMICA PI6508TF

    Witam.
    Gorąca prośba do osób, które mają taki sprzęt - opłaca się kupić tą płytę? Nie sprawia problemów?
    Pozdrawiam.

  14. #234
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Ja chyba taką mam ale jeszcze póki co w kartonie

  15. #235
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Ja chyba taką mam ale jeszcze póki co w kartonie
    Ile za nią dałeś?
    Próbowałem się podpytać w innym temacie o Amicę, Mastercooka i Tekę, ale bez odzewu. A nie ukrywam, że Amica najbardziej mi się podoba.
    Pozdrawiam.

  16. #236
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    A wiesz że nie pamiętam. Brałem w eurortvagd, bo musiałem na raty 0%. Zajrzyj do nich na stronę.

  17. #237
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Zajrzałem ... Cena 1669 zł robi wrażenie. Tym bardziej, że wyszukiwarka Ceneo jako najniższą cenę podaje 1750 zł. Więc czemu się jeszcze waham?
    Nurtuje mnie też pytanie - dlaczego nowsze produkty mają mniejszą moc całkowitą od starszych modeli?
    Trociu czy ta Amica ma timer dla każdego (dowolnego) pola?

  18. #238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wosto
    Trociu czy ta Amica ma timer dla każdego (dowolnego) pola?
    Nie wiem - w zasadzie nie patrzyłem na ilość i jakość funkcji....

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wosto
    Zajrzałem ... Cena 1669 zł robi wrażenie. Tym bardziej, że wyszukiwarka Ceneo jako najniższą cenę podaje 1750 zł. Więc czemu się jeszcze waham?
    Dodatkowo możesz wziąć na raty 0% więc trochę gotówki zostaje Ci w ręku i spokojnie sobie spłacasz przez 30 miesięcy.

  20. #240
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maciek88

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    3

    Domyślnie Co sądzicie o takim zestawie kuchennym do domu? Całość Amica

    Witam mam zamiar wyposażyć kuchnię w jednego producenta i wybrałem następujące produkty
    http://www.hoopla.pl/AMICA,amica-okc...rod,12569.html http://www.hoopla.pl/produkt-amica-p...955-10851.html
    http://www.hoopla.pl/AMICA,amica-ebp...rod,12703.html

    Wydaje się sensowy ale chce znać waszą opinie )

Strona 12 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony