dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 17
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 336
  1. #241

    Domyślnie

    Jako do samych mozliwosci sprzetu, do ceny, wygladu nie mozna miec wiekszych zastrzezen to jednak zastanowilbym sie nad producentem.
    Ja osobiscie nie szedlbym w A....
    Mam kolege, ktory od lat pracuje w serwisie m.in. w/w producenta i generalnie odradza.
    Jesli ktos ma inne zdanie, nie ma sprawy ,klocic sie nie bede.
    Poprostu wyrazilem swoja opinie.

  2. #242

    Domyślnie

    a ja z kolei polecam.
    w tych pieniadzach w zasadzie nie ma konkurencji i wbrew temu co twierdzi kolega serwisant,w kuchniach Amika stoi bardzo mocno.
    w lodowkach,pralkach marniutko i tu bym sie z serwisantem zgodzil i tez tego nie kupil

  3. #243

    Domyślnie

    potwierdzam,żadnego sprzętu na A a już w żadnym wypadku Amici

  4. #244
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Jeśli do zabudowy to niestety inny sprzęt. Kuchnie stojące jeszcze OK, okapy też, ale broń bosze sprzęt myjący. Doświadczenie sprzedawcy i kontakt z przedstawicielami dało mi poczucie pewnych....uogólnień. Zawsze jednak można trafić na złą markę a rewelacyjny sprzęt i na odwrót. Jak chcesz inox to koniecznie sprawdź czy nie zostają ślady użytkowania.

  5. #245

    Domyślnie

    Trzy sprzęty z A , rozsypały się po pół roku i po roku .
    Nigdy więcej
    Teraz poszłam w najprostsze modele boscha i siemensa , tylko zmywarke mam wypasna i jestem zachwycona.

  6. #246

    Domyślnie

    Ja też słyszałam opinie, że Amica ma tylko dobre kuchenki gazowe reszta sprzętu niestety nie najlepsza a już zmywarki podobno padają bardzo często Może coś się jednak zmieniło

  7. #247
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A ja użytkowałam piekarnik i płytę ceramiczną. Po 5-u latach w piekarniku przepaliła się grzałka - przyjechał serwis, wymienił i po kłopocie. Po 6-u latach jedno pole grzejne w płycie przestało się nagrzewać tzn., jak postukałam to coś tam zaskoczyło i grzało - generalnie nie miałam większych uwag i polecam.

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    potwierdzam,żadnego sprzętu na A a już w żadnym wypadku Amici
    Czyli Ariston, Ardo też?

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    Osobiście nie polecam lodówki z tej firmy. (z Amici)

  10. #250

    Domyślnie

    Ja nie polecam okapu z Amici - mam inny model (kupowałam w 2004r. bodajże) - wizualnie boski, nic sie nie psuje, ale bardzo głośny, szczególnie na większych prędkościach . Może teraz mają lepsze - mój był wyprodukowany we Włoszech, te z oznaczeniem C robi o ile dobrze pamiętam Ciarko, więc może tak nie hałasują).
    Kuchenkę z płytą ceramiczną (ale wolnostojącą) ma moja mama od chyba 15 lat. Od poczatku hula aż miło, nic się nie dzieje.

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judka
    Cytat Napisał Damro
    potwierdzam,żadnego sprzętu na A a już w żadnym wypadku Amici
    Czyli Ariston, Ardo też?
    jeśli jest na A to też,poszperaj po wątkach bodajże najszybciej psujące się sprzęty a przekonasz się.

  12. #252

    Domyślnie

    mysle ze plyty i z piekarnika bedziesz zadowolony/a natomiast okap kupilbym innej firmy

  13. #253

    Domyślnie

    A jaka firma za rozsadna cene?

  14. #254
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    No to ja się naczytałam o tych wystrzałowych szybach w piekarnikach amici i kupujemy płytę i piekarnik Teka. Okap Amica.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  15. #255

    Domyślnie

    ... Całość Amica ...
    Odważnie, tylko twardziele tak postępują, a co tam

    A tak poważnie to w starej/obecnej kuchni mam piekarnik i okap tej firmy. Są w niej od 2002 roku i nadal działają (odpukać, nie zapeszać, itp). Piekarnik ujdzie, ale okap to totalna porażka. W nowej nie było już mowy o takich wynalazkach i nie ma ani grama tej firmy. Wyszedłem z założenia, że nie ma firmy która się specjalizuje we wszystkim. I tak mam prawie każdy sprzęt z innej firmy , tylko piekarnik i płyta jest tej samej.

  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    A jaki masz okap? I dlaczego nie spełnia oczekiwań?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  17. #257

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek
    A jaki masz okap? I dlaczego nie spełnia oczekiwań?
    Okap jest firmy Amica, ma problem z wydajnością a kuchnia jest mała 4m x 2m i na dodatek jest okropnie głośny, no chyba że idzie na pierwszym biegu Jak kupowałem sprzęt w 2002 roku to byłem leszczem i wziąłem to co polecili w sklepie, teraz przynajmniej poświeciłem trochę czasu i porównałem parametry i ceny oczywiście. Pretensje przynajmniej będę miał do siebie , pomijam fakt, że sprzedawca będzie zachwalał ten sprzęt co ma obecnie, żeby nie musiał specjalnie zamawiać kolejnego.

  18. #258

    Domyślnie

    W 1994r. dostaliśmy w prezencie kuchnię elektryczną z blatem ceramicznym firmy Amica (wtedy to była raczej nowość). Płyta przez te lata śmigała aż miło, w piekarniku po 10 latach chyba przestał grzać "dół". Nie było to chyba nic skomplikowanego bo chętny, który ją od nas wziął bez problemu ten piekarnik naprawił. W każdym razie w nowym domu wiedziałam, że nie będę mieć innego blatu niż ceramiczny. I chciałam mieć sprawdzoną firme - te 12 lat chyba można uznać za "sprawdzenie"?
    W nowej kuchni mam blat, piekarnik elektryczny, okap i zmywarkę firmy Amica. Pracują już 3 lata i nie mam zastrzeżeń. Co prawda wykupiliśmy sobie dodatkową gwarancję na 5 lat (smutne doświadczenie z pralką Electroluxa tego nas nauczyło) ale jeszcze nie musialismy z nich korzystać.
    Natomiast też z doświadczenia wiem, że nigdy nie kupię nic Ardo
    Człowiek całe życie się uczy i głupi umiera...

  19. #259
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edytaand

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja właśnie tak zrobiłam Kupiłam piekarnik Electroluxa!! W którym też pękła szyba zewnętrzna!! Więc nie mogę polecić

  20. #260

    Domyślnie

    Hm, od 4 lat użytkuję sprzęty Amici w kuchni:
    płyta ceramiczna
    lodówka
    zmywarka
    piekarnik
    mikrofala
    okap wolnowiszacy

    Jedyne zastrzeżenia mam do lodówki, bo ostatnio często muszę ją rozmrażać, a tak reszta bez zarzutu. Mysleliśmy też, że okap jest felerny (a swoje kosztował), ale okazalo się, że felerny był fachowiec, ktory go podłączył, bo coś tam było nieszczelne i zapchy wracały do kuchni...

Strona 13 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony