dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 336 z 336
  1. #321

    Domyślnie

    Amica to była dobra... ale Amica Wronki

  2. #322
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Skąd to przekonanie? Korzystasz z tego sprzętu?

  3. #323

    Domyślnie

    Amica ma fajną teraz promocję. Ja chciałam się na nią załapać, ale... nie planuje płyty bo mam już takową z Ikea. Zakupiłam okap i planuję piekarnik. Jeśli byłby ktoś chętny do zakupu płyty to możemy się dogadać, albo ktoś kupuje płytę i piekarnik to dorzucam swój paragon od okapu. Sprzęty nie muszą być równocześnie kupowane.

  4. #324
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mirek118
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Praszka
    Kod pocztowy
    46-320
    Posty
    758

    Domyślnie

    Czytając opinie w tym wątku zacząłem powatpiewac w Amice, ale po przemysleniu w końcu się zdecydowałem i kupuje piekarnik, mikorofalowke, plyte oraz okap Amica. Zgarne do tego 500 zl zwrotu/bonusu i byc moze za zaoszczędzone pieniądze przedluze gwarancję.
    W sumie to użytkuje kuchenke gazową razem z piekarnikiem Amici od 9 lat i nic złego się nie dzieje.

  5. #325
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Witam
    Mam zamiar kupić piekarnik Amica- Piekarnik do zabudowy EBI 810 64 B AA Integra



    jakieś opinie ?

  6. #326
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rokkka

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1

    Domyślnie

    A czy ktoś ma może któryś z nowszych modeli płyt Amici i używa? Mam od nich piekarnik taki ze średniej półki z opcją czyszczenia parą i jestem z niego wyjątkowo zadowolona. Teraz czas na zmianę płyty no i myślałem o dorzuceniu do kompletu też Amici któregoś z nowszych modeli z opcją gotowania w brytfannach (płyta indukcja ma być naturalnie).

  7. #327
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mirek118
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Praszka
    Kod pocztowy
    46-320
    Posty
    758

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rokkka Zobacz post
    A czy ktoś ma może któryś z nowszych modeli płyt Amici i używa? Mam od nich piekarnik taki ze średniej półki z opcją czyszczenia parą i jestem z niego wyjątkowo zadowolona. Teraz czas na zmianę płyty no i myślałem o dorzuceniu do kompletu też Amici któregoś z nowszych modeli z opcją gotowania w brytfannach (płyta indukcja ma być naturalnie).
    Ja używam ( w sumie to żona ) od pół roku i nie mam zastrzeżeń. Moja mama nieco krócej inny model i też nie zgłaszała problemów.
    Co do serwisu moge się wypowiedzieć że działają szybko i są dobrze zorganizowani. Przyjeżdżali do piekarnika ale też nie było awarii w sumie tylko okazalo się że upadł monterom kuchni....

  8. #328

    Domyślnie

    Mam pytanie o lodówki Amica. Jakieś opinie? Czy to prawda że są awaryjne?

  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Napisał M-M Zobacz post
    Mam pytanie o lodówki Amica. Jakieś opinie? Czy to prawda że są awaryjne?
    Prawda , miałem lodówko zamrażarkę Amica . Wytrzymała 6 lat . Przez cały okres słabo chłodziła . Rurki magistrali chłodzącej wykonane były ze zwykłej czarnej stali i korodowały wewnątrz . Rdza się odrywała od ścianek i zatykała przewody rurek . Wymiana czynnika chłodzącego w tej sytuacji była bezcelowa . Teraz mam lodówko zamrażarkę dwuagregatową Electrolux i pracuje już bezawaryjnie 7 lat .
    Ostatnio edytowane przez Kuna ; 20-11-2015 o 20:11 Powód: uzupełnienie tekstu

  10. #330

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karin44 Zobacz post
    Ja właśnie jestem przed wyborem zmywarki. Tak się zastanawiam, czy ta amica jest dobra. Znajomi mają i tak też mnie do niej ciągnie. Sprawdziłam sobie ceny na http://www.taniomania.pl/t/amica i jest duża rozbieżność. Od czego to może zależeć?
    Właśnie zepsuła mi się definitywnie zmywarka Amica . Padł elektroniczny moduł sterujący . Nowy kosztuje 570 zł . Zmywarka AMICA ZIS 1450 pracowała u mnie bezawaryjnie od 2001 roku . Podczas rozmowy z fabrycznym serwisantem dowiedziałem się , że rzekomo obecnie zmywarki dla Amiki produkują Chińczycy . W każdym bądź razie nie poleca nowej produkcji . Jak to określił jest to jedne wielkie G***o .
    Obecnie kupię zmywarkę firmy Bosch , Siemens , AEG , lub Electrolux .
    Ostatnio edytowane przez Kuna ; 23-11-2015 o 12:47 Powód: ?

  11. #331
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jerzyka51
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rybocice ,Słubice
    Kod pocztowy
    69-100
    Posty
    405
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Witam
    Mam w domu płytę indukcyjną i piekarnik Amici. Do piekarnika nie mam większych zastrzeżeń ,ale płyta to porażka. W czasie gwarancji wymieniany wentylator .Po gwarancji "przebiły dwa tranzystory',naprawa nieopłacalna. Wpadłem na pomysł by kupić na allegro nową płytę ze zbitym szkłem .Zbite szło zamieniłem dobrym ze starej płyty.. Niestety po roku padł w niej układ od sterowania płytą. Płyta indukcyjna Amici to porażka.W nowym domu ,który właśnie buduje ,na pewno nie będzie sprzętu tej firmy.Kupiłem sprzęt Amici bo polski ,ale to już chyba nie ta Amica .
    Miłego wieczoru J.Korona

  12. #332

    Domyślnie

    Witam

    Mam właśnie problem z Amicą. Szyba rozpadła się podczas pieczenia przy 220 stopniach C. Szyba dosłownie wybuchła. Oczywiście według serwisu sam ją rozbiłem. Żałuję że wyposażyłem całą kuchnię w te buble. Wykonanie jak na masówkę przystało - zarówno piekarnik jak i mikrofalówka jest tak prosta, że trzeba było pod nie podkładać podstawki wyrównujące -tandeta i nic więcej.Odradzam zakupu sprzętu tego żałosnego producenta masówki dla frajerów. AMICA to już dno.

  13. #333

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcą i dorzucam coś od siebie.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ia-czegokolwie
    bombel

  14. #334

    Domyślnie

    Amica to chinszczyzna wykorzystująca tradycje polskiej nazwy z czasów późnego PRLu. Nie polecam. Bardzo niska jakość.
    Akurat nie warto oszczędzać na sprzęcie, który służy nam wiele lat i używamy go codziennie.

  15. #335
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michal52

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-079
    Posty
    1

    Domyślnie

    Przed 14 miesiącami kupiłem lodówko-zamrażarkę Amica FD228.3AA. Znaczny procent jej elementów wykonanych jest z tworzywa sztucznego. Ostatnio podczas dokładnego czyszczenia sprzętów w kuchni (po dłuższym pobycie zagranicą) zauważyłem pęknięcia w dolnych mocowaniach uchwytów obu drzwi: lodówki i zamrażarki. Zgłosiłem usterkę w ramach naprawy gwarancyjnej (gwarancja 24 m-ce) wraz z przeraźliwie skrzypiącymi zawiasami lodówki do serwisu producenta (ogólnokrajowy nr 801801800) i już na tym etapie dowiedziałem się, że szyby, elementy z plastiku, przebarwienia, odpryski, wgniecenia są wyłączone z gwarancji. Serwis nie wykazał żadnego zainteresowania bliższym zbadaniem uszkodzenia uchwytów, poprzestając jedynie na przesmarowaniu zawiasów. Reklamacja została odrzucona. No cóż, wpadki miewają wszyscy producenci. Różnica polega na tym, jak potem traktują swoich klientów. Przed dokonaniem niniejszego wpisu przejrzałem komentarze innych forumowiczów. To zastanawiające, jak Amica uparcie dąży do pozyskiwania negatywnych opinii. Potencjalni nabywcy wyrobów firmy Amica powinni mieć świadomość, że firma ta udziela gwarancji tylko na fragment swojego produktu. Na stronie serwisu można zauważyć hasło "Klient w centrum uwagi". Serio?

  16. #336

    Domyślnie

    Witam. Czy ktoś z Was widział na własne oczy okap AMICA IN beżowy ? Bardzo mi się spodobał do mojej białej kuchni, ale w żadnym sklepie nie jest wystawiony, a boję się kupić w ciemno bo tani nie jest. Jedynie w Szczecinie jest dostępny, może ktoś bywa w sklepach RTV i zrobiłby zdjęcie ? Bo ja z Zagłębia jestem... Pozdrawiam, Monika.

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony