dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 336
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mzudr

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    3

    Domyślnie AMICA - wątek zbiorczy o sprzęcie kuchennym. Opinie, modele, zdjęcia

    Planuję zakup kuchni do zabudowy firmy Amica. Rozwarzam dwa modele: HK 1703 lub HK 3503. Mam pytanko czy ktoś może ma którąś z nich i jak one się sprawdzają w praktyce. Czy wkłady katalityczne to przydatna funkcja czy tylko nic nie wart bajer. Ciekaw jestem jak wytrzymują eksploatację chowane pokrętła, czy po jakimś czasie coś się w nich nie urwie? Dzięki za każde info.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mzudr

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Nikt nie ma Amici

  3. #23

    Domyślnie ja mam

    Ale nie wiem jaki model , w każdym razie gazowa płyta, piekarnik elektryczny. Odradzam. Jak już napisałam w poprzednim wątku- będę reklamować. Po roku od zakupu- nie działają 2 kurki, pozostałe zapala się b. ciężko. A jedno pokrętło się spaliło.
    żałuje, ze nie kupilam AEG, Elektroluxa, albo Aristona.
    Iskra

  4. #24

    Domyślnie

    CZESC
    Sam w niedługim czasie kupie kuchnie - prawdopodobnie Amica.
    Co do wkładów katalitycznych - zona pracuje w jednym z marketów AGD i twierdzi ze to bajer - niby same się czyszczą ale to nie jest to i pozatym to czyszczenie wymaga włączenia piekarnika na pewnien czas i wysoką temperature.
    Ale teraz prawie wszystkie modele maja ten bajer.
    A pozatym podobaja mi sie kuchnie Amica. Co do płyt to faktycznie pokrętła sie liche po pewnym czasie odlatują.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    co do Amiki to tylko jedna zaleta: polska firma, sobie nigdy bym nie kupił, innym odradzam
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  6. #26

    Domyślnie

    a ja juz sie ucieszyałam bo sama planuje zakup piecyka i płyty amica, a tu odradzacie........ no to co polecacie????
    Pozdrowienia
    Iva

  7. #27

    Domyślnie Sprzęt AGD - Amica - co sądzicie o tej marce?

    Proszę o opinie na temat sprzętu AGD firmy Amica?
    Tomek

  8. #28

    Domyślnie Re: Sprzę AGD - Amica - co sądzicie o tej marce?

    Cytat Napisał Apolodoros
    Proszę o opinie na temat sprzętu AGD firmy Amica?
    Tomek
    Moi rodzice maja pralke, lodowke i opak kuchenny. Wszystko dziala bez zarzutu od ladnych kilku juz lat.

  9. #29

    Domyślnie

    no nie moge pomoc bo sprzedaje tego od cholery i podpadne pod kryptoreklame

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał adass
    no nie moge pomoc bo sprzedaje tego od cholery i podpadne pod kryptoreklame
    Czyli rozumiem, ze wyrazilbys sie pozytywnie?

  11. #31

    Domyślnie

    Ja ze sprzętu firmy Amica w domu mam płytę kuchenną, piekarnik, okap i lodówkę. Używam tego sprzętu od 5 lat i w tym czasie żadnej awarii i żadnego problemu.
    Więc...polecam

  12. #32

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Szczerze mówiąc mile mnie zaskoczyły
    pozdrawiam, Tomek

  13. #33

    Domyślnie

    mam płyte i piekarnik. Na razie POLECAM!
    Pozdrowienia
    Iva

  14. #34

    Domyślnie

    Mam płytę, piekarnik, pralkę i miłałam lodówkę. Polecam tylko płytę i piekarnik - pralka zepsuła się juz kilka razy, a lodówka, poza tym, że żarówka w środku nagrzewała się (chyba w ogóle nie gasła, więc wykręciłam i światełka nie było wcale) niby jest ok, ale teraz mam Aristona i jedzenie dłużej zostaje świeże, więc to chyba kwestia chłodzenia.

  15. #35

    Domyślnie nie polecam

    Ja nie polecam - mam piekarnik, kuchenkę gazową- płyta-II reklamacje, lodówkę, którą zamierzam sprzedać na Allegro.
    Kupiłam sprzęt w czerwcu zeszłego roku. Lodówka strasznie szroni i ciągle jest w niej wilgoć.
    Nie kupiłabym na przyszłość sprzętu tej firmy, a naprawdę nie jestem czepliwa.
    Iskra

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    niestety amica nie jest tam jakąś wybitną firmą, sporo jest reklamacji, sporo osób narzeka, ale pamiętajmy że jest to towar przeznaczony dla trochę innej grupy klientów niż, AEG, Bosch, Miele itd.. ale Amica ma też zalety, cena + desing (który jest w miarę przyjemny). Np. taka pralecza comfort 1000, 1000obr., zegar, klasa AA, 10 lat gwarancji na bęben, 7 na blachę, 2 na resztę i to wszystko w cenie około 1200zł dla klienta
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  17. #37

    Domyślnie

    jasne ze sa reklamacje....wszyscy je maja.
    ale procentowo do sprzedazy wcale nie jest zle.zwlaszcza ze jest to marka raczej budzetowa.
    kuchnie czy piekarniki i plyty sa naprawde dobre...sam mam 8 lat i nic jej nie dolega.
    okapy tak samo.
    natomiast lodowki i zmywarki sa na zasadzie jak sie uda
    ale majac na uwadze cene tego zakupu to warto kupic Amice
    i kazdy sprzet w tym przedziale cenowym prezentuje sie podobnie.....innym siadaja kuchnie czy okapy jeszcze innym chlodnictwo i tak dalej.....nie ma co nadawac na jakas marke

  18. #38

    Domyślnie

    Słyszałem, że Amica ma tylko dobre kuchenki i piekarniki.
    Moi teściowie mają zmywarkę (zacina się programator, nie domywa naczyń notorycznie!!!) oraz pralkę (ciągłe kłopoty z elektronicznym programatorem). Obydwa sprzęty sa do bani, niestety.
    gg 5902123

  19. #39

    Domyślnie

    Ja mam piec gazowy i lodówkę Amiki. Wszystko działa, ładnie wygląda, czyli Amica jest w porządku. Aha i kupując Amikę wspieram polską piłkę.

    Pozdrawiam

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    A ja właśnie toczę otwarty bój z Amicą.
    Bardzo nieładnie traktują klienta - daleko im jeszcze do zachodnich producentów.

    I zobaczymy co z tego wyniknie....

Strona 2 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony