dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 17
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 336
  1. #61

    Domyślnie

    Mam inny okap Amica - teleskopowy. I jak kuchenkę, piecyk i zmywarkę mogę plecić, to tutaj STOP:
    - bardzo głośny - zwłaszcza 2 i 3 bieg
    - przełączniki od samego poczatku ... wypadają, a pan z serwisu (patrz na uwagi o jego dziłaniu wyżej), powiedział, że to trzeba delikatnie!

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Anekri Amicę odradzam !! Sama mam ich okap OKC9417I. Miał wadę konstrukcyjną, przez co nie było możliwości go zamontować. Po wielu prośbach, groźbach i oficjalnych pismach udało mi się wyegzekwować przyjazd montażystów z Amica. Oczywiście im także nie udało się zamontować okapu zgodnie z instrukcją (oczywiście wczesniej firma twierdziła, że to klient nie potrafi sobie go zamontować). Części wewnętrzne zostały obcięte i powyginane przez montażystów z Amica, bo tylko poprzez zdemolowanie tego "cudeńka" udało się umieścić je na ścianie.
    Dowiedziałam się także, że to w sumie nie jest wina firmy Amica, ponieważ to nie Amica produkuje okapy z nowoczesnym design, ale jakaś inna zagraniczna firma, a oni tylko sygnują je swoją marką...

    Bez komentarza...

  3. #63

    Domyślnie

    No to teraz mam zagwozdkę bo najbardziej skłaniałam się do Amici

    a co myślicie w takim razie o mastercook ? a może możecie polecić dobry okap w rozsądnej cenie i podobnym stylu?
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  4. #64

    Domyślnie

    Slyszalam duzo pozytywnych opinii o okapach NETO i wlasnie sie nad nim zastanawiam. 90 inox z szyba kosztuje niewiele ponad 900 zl, wydajnosc 530.
    Moze ktos juz ma doswiadczenie z okapem NETO? Opinie mile widziane.

    Jesli chodzi o piekarnik i plyte to planuje Boscha, chociaz z tej nizszej polki cenowej, bo wiekszosci bajerow i tak nie bede wykorzystywala wiec po co przeplacac.

    Lodowka Bosch, Siemens lub Ariston - ciagle sie nie moge zdecydowac.

    Sprzetu Amica raczej bym nie wybrala...

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Mam Siemensa i jestem bardzo zadowolona. Cichusieńka !

  6. #66
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    A ja powiem tak: szukałam niedrogiej mikrofali z podstawowymi funkcjami. Zaprzyjaźniony sprzedawca dużego sklepu z AGD bardzo polecał markę Elektrolux, ktora przy przyzwoitych paramertach ma przyzwoitą cenę. I komentarz: jak chcesz mieć kłopoty kup AMICE, dużo reklamacji, kiepski serwis, dużo niezadowolonych klientów......

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79
    Anekri Amicę odradzam !! Sama mam ich okap OKC9417I. Miał wadę konstrukcyjną, przez co nie było możliwości go zamontować. Po wielu prośbach, groźbach i oficjalnych pismach udało mi się wyegzekwować przyjazd montażystów z Amica. Oczywiście im także nie udało się zamontować okapu zgodnie z instrukcją (oczywiście wczesniej firma twierdziła, że to klient nie potrafi sobie go zamontować). Części wewnętrzne zostały obcięte i powyginane przez montażystów z Amica, bo tylko poprzez zdemolowanie tego "cudeńka" udało się umieścić je na ścianie.
    Dowiedziałam się także, że to w sumie nie jest wina firmy Amica, ponieważ to nie Amica produkuje okapy z nowoczesnym design, ale jakaś inna zagraniczna firma, a oni tylko sygnują je swoją marką...

    Bez komentarza...
    zacytowalem caly post...a w zasadzie wystarczylo by to:... wadę konstrukcyjną...
    ....dlaczego tak piszesz ? sama do tego doszlas ? ktos z Amiki tak powiedzial ?
    oprocz tego ze do zamontowania tego okapu potrzeba wiecej szarych komorek niz przecietnie to nie ma tam zadnych czarow....zalozylem tego sam kilka i prawie zawsze bylo to poprawianie po "fachowcach"...nie wypowiadam sie o serwisantach bo w zasadzie serwis np Amiki obsluguje tez 14 innych producentow....jak ja widze goscia w akcji to mi cycki opadaja
    nawet nie chce myslec jak reaguje klient ktoremu ten sam facio naprawia AEG

    ...fabryk okapow w Europie chyba sa dwie lub trzy a zaopatruja kilkunastu odbiorcow...tylko naklejki zmieniaja i tyle
    i z czystym sumieniem moge powiedziec ze wole 100 razy Amike nic Ciarko czy inne nasze wynalazki

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał adass
    ....dlaczego tak piszesz ? sama do tego doszlas ? ktos z Amiki tak powiedzial ?
    Czyżby przedstawiciel firmy Amica się oburzyl??

    Doszli do tego panowie, którzy przeznaczywszy wcześniej 20 min. na zamontowanie owego okapu, siedzieli nad nim 4 godziny !!!!!! I nie sądzę, by owe wewnętrzne częsci (o których pisalam w poprzednim poście) byly przez fachowców zniszczone z umilowania do gięcia czy też cięcia metalu...lub z nudów...
    O wadzie konstrukcyjnej mam napisane także w karcie gwarancyjnej (i bynajmniej - sama sobie tego nie wpisalam).
    Mam nadzieję, że rozwialam Twoje wątpliwości odnośnie stanu faktycznego...

  9. #69

    Domyślnie

    nie jestem przedstawicielem....
    ....sprzedaje czasem Amike i nie mialem zadnych problemow z zalozeniem tego okapu
    ...a ze problem jest to wiem,bo wlasnie musze to robic po "fachowcach"...tyle ze nie jest to wada czy niedorobka tylko brak myslenia...i tyle

    zreszta za podobny okap Whirlpoola ,Boscha trza zaplacic dwa razy wiecej wiec pewnie nie poczytasz tu rozzalonych uzytkownikow tych okapow....a tez tacy sie trafiaja

  10. #70

    Domyślnie

    no to nadal jestem w punkcie wyjścia ...
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  11. #71
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar siłaczka
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Moja pralka Amiki od początku źle prała. Szarpała rzeczy, połykała skarpetki, które w strzępach wyjmowałam z filtra. Okazało się, że robi to wszystkim, wada konstrukcyjna. Po wymianie "okienka" zaczęły się problemy z programatorem. Po 2,5 roku użytkowania wymiana programatora - 220 zł. Po roku od tej wymiany - awaria nie warta naprawy. W sumie po niespełna 4 latach pralka jest do wyrzucenia, musieliśmy kupić nową. Wszyscy naprawiacze na samo słowo "Amika" wzdychali. Absolutnie NIE POLECAM pralki Amiki.

    Mamy też dużą lodówkę Amiki. Kupiona w przyzwoitej cenie i podobała mi się bardziej niż inne. Od 3 lat pracuje bez zarzutu. Odpukać!

  12. #72

    Domyślnie Re: Problem z Lodówką Amica AD 250

    I co w końcu było z tą lodówką...? Ja właśnie od piątku mam to samo i nie wiem o co chodzi... Na serwis czekam do czwartku. (

  13. #73

    Domyślnie

    Zamrarzarka, chłodzi, ale lodówka dont work
    tu jest błąd!! powinno być;
    lodowka does not work
    pozdrawiam ciepło)

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rad

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    9

    Domyślnie Prosze o opinie AGD firmy Amica

    Witam! Wiem że ten temat już był ale troche dawno może sie coś zmieniło w sprzęcie Amica. Prosze o opinie o Amice jak on sie sprawdza w użytkowaniu, funkcjonalność, awarie itp. Interesuje mnie głównie sprzęt pod zabudowe lodówka, zmywarka.kuchenka gazowa,piekarnik, płyta ceramiczna oraz okap kuchenny. Jakiej firmy sprzęt polecacie? Z góry dziekuje!! Pozdrawiam!! GG1403538
    GG1403538

  15. #75

    Domyślnie

    ........... może coś o kuchniach z płytą ceramiczną? Amica oczywiście

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał jurg
    ........... może coś o kuchniach z płytą ceramiczną? Amica oczywiście
    ja użytkuję już 6 lat i nie mam żadnych problemów
    Natka

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Mam kuchenkę, lodówkę i pralke tej firmy. Kuchenka i lodówka OK, ale pralka wadliwa. Juz kilka razy był potrzebny fachowiec (usterki drobne, ale jednak...) Taki sam problem z pralką Amiki ma moja teściowa.

  18. #78

    Domyślnie

    Kuchenka wolnostojąca z płytą gazową i elektrycznym piekarnikiem, ze średniej półki cenowo-wyposażeniowej, użytkowane od 3-4 lat bez problemu. Jedyny feler to szuflada pod piekarnikiem, jest kiepsko zmontowana, kółka spadają z prowadnic, ale to akurat można wyłapać na etapie odbioru zakupu.
    Precz ze snobizmem

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Falki
    Jedyny feler to szuflada pod piekarnikiem, jest kiepsko zmontowana, kółka spadają z prowadnic, ale to akurat można wyłapać na etapie odbioru zakupu.
    to fakt, ale nie używam jej więc zapomniałam
    Natka

  20. #80

    Domyślnie

    Piekarnik abudowany - OK
    Płyta gazowa - nie zawsze chcą się zapalać palniki, już w ramach reklamacji regulowany zapłon
    Zmywaraka - bardzo OK, nawet cicha (lepsza niż Wrilpool kolegi!), ale druty nie śa wyciągane i nie zawsze ładowanie jest wygodne.
    Mikrofalówka bez zastrzeżeń (oprócz tego, że własnie zbiłam talerz)

    Cały sprzet - 3 lata.

Strona 4 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony