dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 17
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 336
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    mam podobny model bo ZIA nie ZAA reszta jak u Ciebie .Jeszcze jej niepodłoczyłam ,ale słyszałam pochlebne opinie o niej

  2. #162

    Domyślnie

    Witam.Jezeli juz kupilas ta zmyware to pozostaje sie nia "cieszyc" jezeli natomiast masz dopiero zamiar kupic jakakolwiek zmywarke Amici radze omijac to z daleka.Pozdr

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Napisał fracek
    Witam.Jezeli juz kupilas ta zmyware to pozostaje sie nia "cieszyc" jezeli natomiast masz dopiero zamiar kupic jakakolwiek zmywarke Amici radze omijac to z daleka.Pozdr
    Masz zmywarke Amica, ze tak piszesz? Jaki model?

  4. #164
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dobra rada !!!!!!! Tylko nie AMICA !!!!!!!!!

  5. #165

    Domyślnie piekarnik Amica czy Ktoś ma?

    Napiszcie proszę, jak się sprawują piekarniki tej firmy.
    Czy korzystacie ze wszystkich funkcji?
    Które są zbędne?
    Dziekuję z góry. Beata

  6. #166
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Mam piekarnik Amica. Sprawuje się świetnie. Do tej pory użytkowałam wszystkie funkcje włącznie z obrotowym rożnem, najczęściej oczywiście opiekanie górne i dolne oraz termoobieg. Termoobieg był dla mnie bardzo ważny przy wyborze sprzętu.

  7. #167

    Domyślnie

    Ja wlasnie kupilam piekarnik Amica i zastanawiam sie nad dokupieniem 3 lat gwarancji za 150zl, wtedy mialby az 5 letnia gwarancje. Wydaje mi sie ze Amica za przystepna cene ma naprawde wiele ciekawych funkcji. Mi szczegolnie zalezalo na roznie obrotowym, a w piekarnikach drozszych firmy, typu Bosch czy Whirpool ten "bajer", byl nieosiagalny dla mnie z powodu ceny. Ta Amice EBP 8452 kupilam w sklepie internetowym i zaplacilam za nia 1300zl. Mam nadzieje ze warto bylo! Jak pouzytkuje troche, to przekaze wrazenia!

  8. #168

    Domyślnie

    Miałam w starym mieszkaniu (od jakichś pięciu lat). Niestety nie pamiętam numeru modelu, a tu nie mam od niego dokumentów. Bardzo polecam. Spisywał się bez zarzutu.

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Napisał 79mirka
    Ja wlasnie kupilam piekarnik Amica i zastanawiam sie nad dokupieniem 3 lat gwarancji za 150zl, wtedy mialby az 5 letnia gwarancje. Wydaje mi sie ze Amica za przystepna cene ma naprawde wiele ciekawych funkcji. Mi szczegolnie zalezalo na roznie obrotowym, a w piekarnikach drozszych firmy, typu Bosch czy Whirpool ten "bajer", byl nieosiagalny dla mnie z powodu ceny. Ta Amice EBP 8452 kupilam w sklepie internetowym i zaplacilam za nia 1300zl. Mam nadzieje ze warto bylo! Jak pouzytkuje troche, to przekaze wrazenia!
    Właśnie wybrałam ten sam model
    Dzięki za odpowiedź.

    Beata

  10. #170

    Domyślnie

    Bardzo sie ciesze ze sie na cos przydalam i cie zainspirowalam. Pozdrawaim cieplutko i zycze milego uzytkowania!!
    Mirka

  11. #171

    Domyślnie

    Ja mam piekarnik amica od prawie sześciu lat. To był wtedy jeden z topowych modeli, ale symbolu nie pamiętam. Największe jego zalety to teleskopowe prowadnice i termoobieg. Największa wada to czujnik termperatury, który ma postac nieosłoniętego bolca w górnej części komory. Bardzo łatwo go uszkodzić np wsuwaną tacą, co kosztuje(wało) ok 150 zł

  12. #172

    Domyślnie

    Mam Amice od kilku lat (piecyk elektr.). Korzystam tylko z termoobiegu i grzania dolnego. Pieke b. duzo. Plusy: zadnej awarii, ale... Mimo, ze piecyk sprawuje sie bez zarzutu nie kupie ponownie produktu tej firmy. Jakos wykonania pozostawia wiele do zyczenia. Ciezko ustawic wymagana temp. gdyz pokretlo ma b. duze luzy. Prowadnice sa teleskopowe tylko z nazwy. Calosc wyglada jak siekierka ciosana.

  13. #173
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Ja też mam amice - jestem zadowolona, choć z piearnika korzystam ok raz w tygodniu. Bardzo ,lubię funckje termoobieg z opiekaczem - kurczak, czy ziemniaczki wychodzą pysznie
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  14. #174

    Domyślnie

    Same pozytywne opinie, wyglada na to, ze dokonalam dobrego wyboru!!!

  15. #175

    Domyślnie

    W mieszkaniu mieliśmy kuchenkę gazowo elektryczną Amiki.
    Teraz mamy płytę elektryczną i (osobno) piekarnik.
    Żona jest zadowolona, wykorzystuje większość jego funkcji.
    Jak dotąd nie próbowaliśmy chyba tylko rożna i programowania pieczenia o wybranej godzinie.

    Wady (kosmetyczne):
    -piekarniki ma sterowanie dotykowe i jak się stanie kilka centymetrów od niego to piszczy
    -w płycie trzeba najpierw wybrać pole a potem je ustawiać +/-. Lepiej jakby każde pole miało swój +/-.
    Damian

  16. #176

    Domyślnie

    Moi rodzice chyba ze 12 lat temu kupili kuchenkę Amiki - płyta ceramiczna + piekarnik elektryczny (m.in. termoobieg, rożen obrotowy). Przez wszystkie lata użytkowania w zasadzie nic sie nie zepsuło - ukruszył się tylko mały bolec od timera. Poza tym wszystko bez zarzutu.
    Niemniej jak kupowałam sprzęt do swojej kuchni nie zdecydowałam się na Amikę, bo miałam wrażenie, że w porównaniu z innymi firmami wizualnie zdecydowanie gorzej się prezentowała. Z Amiki kupiłam tylko okap (niby ładny, ale drugi raz nie zdecydowałabym się).

  17. #177
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    normalnie pepidemia z tymi amikami umnie tez u gury piecyk a na dole grenlandia wydaje mi sie ze to czujnik temperatury tylko nie wiem gdzie on jest pozdrawiam
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  18. #178

    Domyślnie

    Niestety..jest to starsza lodówka,i niestety jedno agretowa.Poprostu ucekl Panu gaz,ktory jest starszego typu,i ponowne napelnienie lodowki tym gazem wiąże się z kosztem ok.200zł,ale zazwyczaj po 2 miesiącach poprostu znowu sie ulatnia,i nie ma sensu wydawać pieniędzy na takie coś,bo to pieniądz wyrzucony w błoto. Proszę mi zaufac,i poprostu kupić nową lodówke.oczywiscie znajdzie Pan magikow,ktorzy Pana naciagna,ale siedze w tym juz ponad 20pare lat,i naprawdę problem wroci jak bumerang!

  19. #179

    Domyślnie Zmywarka Amica ZZA 6428I. Użytkuje ktoś?

    Czy ktoś z Was ma zmywarke Amica ZZA 6428 I? Jaka ewentualna opinia?

    http://www.nokaut.pl/zmywarki/zmywar...zza6428i.html#

  20. #180

    Domyślnie

    mam zmywarke Amici ale inny model bo bez tego wyswietlacza

    o taka http://www.nokaut.pl/oferta/amica-zza-6615-i.html

    uzytkuje od listopada 2006 i nie mam zastrzezen
    _________________________
    pozdrawiam Patrycja

Strona 9 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony