dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. #1

    Domyślnie shutter-OKIENNICE WEWNĘTRZNE

    Podobają mi się takie okiennice z regulowanymi deszczułkami. Czy ktoś ma takie już zamontowane i jaki jest ich koszt?[/img]

  2. #2

    Domyślnie

    Na stronie internetowej www.jasno.pl jest też przelicznik, podajesz metry kwadratowe i ilość okien i ci wylicza.
    Bardzo mi się to podoba, ale jak dla mnie to cena nie do zaakceptowania. Szukałam dużo po internecie ale nie znalazłam w Polsce innego producenta, pytałam także stolarza ale tem widzi problem w okuciach.
    Jeśli znajdziesz kogoś kto jest w stanie ci to zrobić to daj znać, powodzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Masz rację, są bardzo drogie. Shuttersy tylko do salonu kosztowały by ok. 20 tys. tyle co okna w całym domu. Mam parę stron internetowych z shuttersami ale w Anglii, bo akurat mąż przywiózł mi pare gazetek. Oto one: www.preiershutters.co.uk, www.nationwideshutters.co.uk, www.thomassanderson.com. Są naprawdę piękne. Może kiedyś się zdecyduję, mniej wydam na duperele a na nie będzie mnie stać. Może nie od razu we wszystkich pomieszczeniach ale w salonie i w sypialni. Pozdrawiam i dzięki za informację

  4. #4

    Domyślnie

    Acha, widzę, że klikając na podane przeze mnie strony nie wyświetlają się. Musisz ręcznie je wpisać a napewno się wyświetlą, sprawdzałam. Powodzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Ma ktoś może fotki własnych okiennic?

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    Na stronie internetowej www.jasno.pl jest też przelicznik, podajesz metry kwadratowe i ilość okien i ci wylicza.
    W przyszlym tygodniu mam zamiar pojechac do nich osobiscie i zobacze jak to wyglada na zywo od strony jakosciowej. Piekne, cena takze "piekna", nie patrzylam akurat pod katem okien (rachunek wyszedlby niemozliwie wysoki, bo mam sporo duzych okien), a na "zalatanie dziury w scianie" .

  7. #7

    Domyślnie

    fennel możesz sobie zerknąć do galerii zdjęć w mojej stopce, jest tam zdjęcie zewnętrznych żaluzji (nie rolet) na które się zdecydowaliśmy . Wyszło dużo taniej. Zdjęcie pokazuje jedno okno, ale już w tej chwili mamy zamontowane dalsze trzy a jeszcze trzy inne duże okna czekają na realizację. Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    fennel możesz sobie zerknąć do galerii zdjęć w mojej stopce, jest tam zdjęcie zewnętrznych żaluzji (nie rolet) na które się zdecydowaliśmy . Wyszło dożo taniej. Zdjęcie pokazuje jedno okno, ale już w tej chwili mamy zamontowane dalsze trzy a jeszcze trzy inne duże okna czekają na realizację. Pozdrawiam.
    Super te zaluzje, ale ja potrzebuje cos do wewnatrz, cos co bedzie "dzialac" jak drzwi lamane i najlepiej zeby mialo jakies "wywietrzniki" jak te w shuttersach miedzy lamelkami. To do tej zabudowy "dziury" w scianie .
    A te Twoje zaluzje nadaly by sie na okna wewnatrz? Podaj prosze namiary na firme i jesli mozna orientacyjna cene.

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    jezu..czemu te "shuttery" takie drogie??bo modne?

  10. #10

    Domyślnie

    Mamy je z firmy selt (www.selt.pl). Jak do wewnątrz to ja bym dała zwykłe drewniane żaluzje, a jak chcesz zabudować jakąś wnękę (tak to rozumiem) to w każdym chyba markecie budowlanym są drzwiczki z lamelami, tylko że nieruchomymi, ale to w sumie nie wiem czy będzie miało dla ciebie znaczenie (zależy co chcesz oddzielić nimi) że nie dadzą się uchylać. Można kupić kilka i połączyć je zawiasami, efekt myślę będzie podobny, a koszt.... niewspółmiernie niski.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał witu102
    jezu..czemu te "shuttery" takie drogie??bo modne?
    wg Ciebie cena = moda? bo ja wiem czy modne? powiedzialabym ponadczasowe.......okiennice znane sa juz (i robione) od "wiekow", mnostwo starych domow na poludniu Europy ma takie okiennice. osobiscie nie znam nikogo kto je ma, nie widzialam na zywo (w Polsce), nie sadze, zeby w co drugim domu byly montowane jak meble wenge, luksfery czy mozaiki .
    cena w Polsce z pewnoscia ksztaltuje sie poprzez brak konkurencji i byc moze dobra tez jakosc (to mam nadzieje sprawdzic gdy zobacze). osobiscie chcialabym wykorzystyc shuttersy w innym celu jak na okna, a czy mi sie to uda......zobaczymy....

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    Mamy je z firmy selt (www.selt.pl). Jak do wewnątrz to ja bym dała zwykłe drewniane żaluzje, a jak chcesz zabudować jakąś wnękę (tak to rozumiem) to w każdym chyba markecie budowlanym są drzwiczki z lamelami, tylko że nieruchomymi, ale to w sumie nie wiem czy będzie miało dla ciebie znaczenie (zależy co chcesz oddzielić nimi) że nie dadzą się uchylać. Można kupić kilka i połączyć je zawiasami, efekt myślę będzie podobny, a koszt.... niewspółmiernie niski.
    dzieki serdeczne za namiary......
    to, ze w marketach sa takie drzwiczki to mi wiadomo, problem polega na tym, ze nie ma o takich rozmiarach jak ja chce i mam tutaj na mysli szczegolnie wysokosc. mam niewymiarowa wneke i na szerokosc, i na glebokosc, i na wysokosc. wentylacji tam nie ma, potrzebuje "dziurawych", lamanych drzwi. zamontowac tez potrzeba odpowiednio takie drzwi, u mnie sie nie da zrobic cos a la oscieznica, musialaby byc wsadzona szafa, co powoduje skrocenie wneki, ten temat juz przedyskutowalam z fachowcami. przesuwane drzwi odpadaja, bo po pierwsze byloby za waskie wejscie, po drugie cena takich niewymiarowych jest takze wysoka, a tak na koniec dodam, ze mi sie i tak te wszelakie "zabudowy szynowo-przesuwowe" szalenie nie podobaja.

  13. #13

    Domyślnie

    fennel, kiedy interesowałam się shutersami trafiłam na okucia do okiennic, może tam znajdziesz interesujące cię rozwiązania. http://www.okiennice.abc24.pl/default.asp

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    shuttersy

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    myslicie o shutersach??

    chetnie pomoge

    zdjecia, wyceny, pomoc w doborze materialu itp?

    PW

  15. #15
    antz13
    Guest
    antz13

    Domyślnie

    Polecam www.shutters.com.pl
    Firma jest z Warszawy i solidna...

  16. #16

    Domyślnie TANIE SHUTTERY WWW.WOODTECHNIC.PL

    prawdziwe shuttery ale w normalnej cenie www.woodtechnic.pl

  17. #17

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Poszukuję firmy oferującej shuttersy:
    1. w cenie ludzkiej
    2. z czasem oczekiwania nie wynoszącym 12-14 miesięcy.

    Chciałabym zamontować je na drzwiach balkonowych- otwór ok. 3,4 m2 czyli nie jest źle, ale wycena na www.jasnoshutters.pl wyszła mi w granicach 5-6 tys.,a umysł mam jeszcze w miarę działajacy zdrowo. Ktokolwiek widział coś bardziej konkurencyjnego?

  18. #18

    Domyślnie Re: shutter-OKIENNICE WEWNĘTRZNE

    Cytat Napisał lanetagf
    Podobają mi się takie okiennice z regulowanymi deszczułkami. Czy ktoś ma takie już zamontowane i jaki jest ich koszt?[/img]
    Witaj jest producen polski dobra cena www.WOODTEHNIC.pl

  19. #19

    Domyślnie

    Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych shuttersami.
    Cena jest też ważna.
    Cena jest jednak jednym z wielu składników oferty. Jakie są pozostałe?

    1 ) Doświadczenie osoby, która doradza użytkownikowi. Wiele drobnych detali może spowodować, że w codziennym użytkowaniu będziemy dostawać "białej gorączki" na myśl o tym, że czegoś nie uwzględniliśmy.
    2 ) Doświadczenie osoby, która montuje gotowy produkt.
    3 ) Dostępne opcje wykonania oraz produkty uzupełniające pozwalające na dopasowanie produktu do indywidualnych oczekiwań.
    4 ) Technologia produkcji oraz rozwiązania konstrukcyjne.
    5 ) Wynikająca z niej jakość wykonania i trwałość produktu.
    6 ) Warunki gwarancji, w tym okres gwarancji i zakres gwarancji.
    7 ) Termin realizacji.
    8 ) Całkowita wartość projektu obejmująca doradztwo, produkt w wybranej opcji, osprzęt, dostawę i montaż.
    9 ) Wzajemna sympatia.

    Czy ceny w Polsce są wygórowane?
    Raczej nie. Tak jak auta, telewizory, ciuchy czy inne produkty można w całej Europie kupić w porównywalnej cenie tak i shuttersy.

    Czy shuttersy są drogie?
    Należałoby raczej zapytać w porównaniu z czym są one drogie? Klasyczna dekoracja okna z dobrych jakościowo materiałów z trwałym i eleganckim karniszem kosztuje więcej.
    Na świecie są shuttersy w różnych przedziałach jakościowo-cenowych. Tak samo jak w przypadku aut, mebli, czy innych produktów.

    Czy cena wynika z mody?
    Raczej nie. Moda może wpłynąć na decyzję o zakupie tego czy innego produktu a nie na samą cenę.

    Czy można ustawić wysoką cenę bo taka jest moda?
    Gdyby klienci "walili drzwiami i oknami" to zadziałałoby prawo popytu i podaży. Rozsądna firma oferuje produkty po cenie, która pozwala zaoferować użytkownikowi to czego od produktu oczekuje. Triki z rodzaju "dołożymy 40% na negocjacje" albo "za znaczek trzeba zapłacić" mają krótkie nóżki.

    Gucci powiedział kiedyś "Niezadowolenie ze złej jakości pozostanie długo po tym jak zniknie radość z niskiej ceny".

    Wierzę, że bez względu na to, którego dostawcę shuttersów wybierzecie, będziecie zadowoleni

    Proszę o kontakt w razie pytań.

  20. #20

    Domyślnie

    Podnosze temat,ktos cos wie lub zamonotowal shuttersy w dobrej cenie?
    Mi wyliczono na okna salonowe 60 tys...a gdzie reszta???
    Sprawdzilam tylko jedna firme ktora wpadla mi do reki,nie byla jakos znana,nie pamietam nazwy.
    Mozecie cos polecic?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony