Witam, Zlecam wykonanie schodów wejściowych z kostki- planowane są na dwa stopnie. Obecnie wygląda to jak na zdjęciu . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Schody 10.11.2018.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	7,6 KB
ID:	421526Pod drzwiami jest klinaryt, ściany są już ocieplone i jest na nich położony tynk silikonowy. Poniżej bloczki fundamentowe z betonitu są również ocieplone styropianem i jest na nich siatka z klejem. Ziemia przed budynkiem została nawieziona miesiąc temu(warstwa około 60 cm). Wykonawca zamierza użyć zagęszczarki celem ubicia ziemi i wykonać schody na dwa stopnie dostawiając je do elewacji budynku. Nie wiem czy samo ubicie wystarczy?, czy wypadałoby tę ziemię usunąć, ale według wykonawcy wystarczy ubicie. Zastanawiam się w jaki sposób zabezpieczyć klinaryt pod drzwiami oraz elewację przy punkcie styku sciana -kostka. Myślałem o papie fundamentowej, która posiada folię, bądź samą folie kubełkową aczkolwiek papa wydaje mi się sensowniejszym rozwiązaniem. Co do klinarytu do którego ma dochodzić kostka nie mam za bardzo pomysłu- może aluminiowy kątownik jako izolator? prosiłbym o pilną poradę jako, że wykonanie ma nastąpić w poniedziałek.
pozdrawiam