dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kiedy nawozić trawę?

Domyślnie Kiedy nawozić trawę?

3 dni temu posadziłem trawę, porządnie polałem wodą, a teraz jescze deszcz utrzymuje stałąwilgotność gleby. Kiedy mogę zastosować specjalny nawóz do trawników; czy jak trawa jescze nie urosła, czy jak urośnie czy po ścięciu?

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

Domyślnie

Proponuję nawet po II-im cięciu.

3. Wiosenne prace w ogrodzie. Sadzenie kwiatów, przycinanie krzewów, pielęgnacja trawnika Jakie kwiaty wybrać do ozdobienia balkonu? Wiosenna aranżacja balkonu Jak zwalczać osy? Dowiedz się, jak pozbyć się gniazda os Co posadzić przy słonecznym tarasie?
    Guest

Domyślnie

Lepiej byłoby przed posianiem, teraz daj jej na razie spokój i tak urośnie a młodą trawkę nawozy mogą przypalić.

Domyślnie

Wszytko zależy od stanowiska. Ja swojej trawy nie nawoziłem od 5 lat. I tylko dlatego moge nad nią zapanować. Działkę mam położoną na najlepszych kopleksach pseznno-buraczanych. Na początku ze zrozą patrzyłem jak np. przez 2 tyg. padał deszcz bo trawsko rosło jak zwariowane.
    Oczywiście zupełnie inaczej jest jeżli gleba jest słaba lub w trakcie prac wyciągnieto na wierzch jałowe podglebie. To będzie widoczne jak trawa wzejdzie jedno jest pewne jeżeli jest sucho należy podlewać. Majowe i czerwcowe upały (haa w tym roku ) potrafią wypalić doszczętnie młodą trawe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia