dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 174
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 3468
  1. #3281

  2. #3282

  3. #3283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Czy to znaczy, że nie wytarto dokładnie stamtąd oleju?
    IMHO tak. U mnie w paru miejscach, jak parkiet zapracowal, wycisnal sie olej na styku desek. Tam, gdzie nie zauwazylem, teraz ciezko go zebrac bez papieru sciernego.

    Podloga ladna, ale dobrze, ze nie wzialem Loby, tylko Bone - kolor mi sie znacznie bardziej w Bonie podoba (tak, wiem, ze duzo zalezy od balansu bieli).

  4. #3284

    Domyślnie

    wrzucam fotke naszego parkietu, juz mi sie bardziej podoba wyjelam z opakowania kilka klepek.

    Chyba zostaniemy przy klasycznym ulozeniu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parkie salon.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	37,9 KB
ID:	284757  

  5. #3285
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    IMHO tak. U mnie w paru miejscach, jak parkiet zapracowal, wycisnal sie olej na styku desek. Tam, gdzie nie zauwazylem, teraz ciezko go zebrac bez papieru sciernego.

    Podloga ladna, ale dobrze, ze nie wzialem Loby, tylko Bone - kolor mi sie znacznie bardziej w Bonie podoba (tak, wiem, ze duzo zalezy od balansu bieli).
    Olleo nic takowego sie nie stało heheeh to jest niemozliwe poprostu..
    Flawia wyszło bardzo pieknie..nic sie niedzieje w miare uzytkowania posadzka sie wyrówna a te łezki się wytracą spokojnie podłogę masz sliczną..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  6. #3286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał yecath Zobacz post
    wrzucam fotke naszego parkietu, juz mi sie bardziej podoba wyjelam z opakowania kilka klepek.

    Chyba zostaniemy przy klasycznym ulozeniu.
    Tak uczyń ale nie stosuj regularnosci symetrycznej..wyjdzie ładniej..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  7. #3287

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    Olleo nic takowego sie nie stało heheeh to jest niemozliwe poprostu..
    Flawia wyszło bardzo pieknie..nic sie niedzieje w miare uzytkowania posadzka sie wyrówna a te łezki się wytracą spokojnie podłogę masz sliczną..
    Dzięki, jestem spokojniejsza
    ghost, napisz mi jeszcze, czy szczotkowanie desek ma znaczenie dla ilości zużytego oleju?

  8. #3288

    Domyślnie

    Prawda, że piękny ?

    Na razie fotka z telefonu, ale potem wrzucę zdjęcie całości, już z listwami
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parkiecik.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	64,2 KB
ID:	285683  

  9. #3289
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jaki masz rozmiar klepki yecath?
    .

  10. #3290

    Domyślnie

    65mm x 490mm, coraz bardziej mi się podoba

  11. #3291
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo fajny Czekam na kolejne zdjęcia
    .

  12. #3292

    Domyślnie

    niech mi ktoś powie, że płytki imitujące drewno są równie ładne.... że o dotykaniu tego nie wspomnę...

  13. #3293
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał yecath Zobacz post
    Prawda, że piękny ?

    Na razie fotka z telefonu, ale potem wrzucę zdjęcie całości, już z listwami
    Bardzo!

  14. #3294

    Domyślnie

    No to juz mamy listwy. Oczywiscie nie obylo sie bez niefajnych niespodzianek - i tak przy oknie balkonowym nie da rady przykleic listew, bo bylyby problemy z otwieraniem okna... Wiec montazysci zamontowali cwiercwalki mniej-wiecej w kolorze podlogi, ale wyglada to beznadziejnie, cos bedziemy musieli wymyslic. Kolejna sprawa- w niektorych miejscach sciana nie jest idealnie rowna, wiec listwy troszke odstaja od sciany, ale temu mozna jeszcze zaradzic za pomoca akrylu.
    I trzeci problem - mamy komin wylozony cegla rozbiorkowa, wykonawca dostal jasny komunikat, aby cegielki rozpoczac na takiej wysokosci, zeby parkieciarze mogli tam pozniej lekko "wjechac" parkietem. A zrobili po swojemu i jest brzydka przerwa - tam tez wyladowal ten cwiercwalek.
    Niestety moj maz jest nieasertywny i nie ma odwagi zwrocic uwage "fachowcom", a mnie akurat w domu nie bylo.

    Ale wrzucam kilka fotek, parkiet jest przepiekny! (wczoraj zakonczyli prace, a dzisiaj dzieci juz zaliczyly pierwsza ryse na parkiecie... )
    Zdjęcia z telefonu, w rzeczywistości parkiet ma piekny ciepły odcień (olejowany dąb). Na zdjęciu dziwnie wyszło światło z dwóch okien
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SALON.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	53,8 KB
ID:	286060   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SALON 2.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	286061   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon3.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	286062  

  15. #3295

    Domyślnie

    Cytat Napisał yecath Zobacz post
    No to juz mamy listwy. Oczywiscie nie obylo sie bez niefajnych niespodzianek - i tak przy oknie balkonowym nie da rady przykleic listew, bo bylyby problemy z otwieraniem okna... Wiec montazysci zamontowali cwiercwalki mniej-wiecej w kolorze podlogi, ale wyglada to beznadziejnie, cos bedziemy musieli wymyslic. Kolejna sprawa- w niektorych miejscach sciana nie jest idealnie rowna, wiec listwy troszke odstaja od sciany, ale temu mozna jeszcze zaradzic za pomoca akrylu.
    I trzeci problem - mamy komin wylozony cegla rozbiorkowa, wykonawca dostal jasny komunikat, aby cegielki rozpoczac na takiej wysokosci, zeby parkieciarze mogli tam pozniej lekko "wjechac" parkietem. A zrobili po swojemu i jest brzydka przerwa - tam tez wyladowal ten cwiercwalek.
    Niestety moj maz jest nieasertywny i nie ma odwagi zwrocic uwage "fachowcom", a mnie akurat w domu nie bylo.

    Ale wrzucam kilka fotek, parkiet jest przepiekny! (wczoraj zakonczyli prace, a dzisiaj dzieci juz zaliczyly pierwsza ryse na parkiecie... )
    Zdjęcia z telefonu, w rzeczywistości parkiet ma piekny ciepły odcień (olejowany dąb). Na zdjęciu dziwnie wyszło światło z dwóch okien
    yecath, pięknie jest

    U mnie wczoraj montowali listwy i też wyszły babole, jak u Ciebie
    Przy drzwiach balkonowych można było u mnie zrobić listwę i ją ściąć pod kątem 45 stopni, ale i tak byłby problem z otworzeniem drzwi. Więc uzupełnili tam korkiem. Pokażesz z bliska, jak to u Ciebie tam wygląda?
    Oczywiście ściany też mam krzywe i będą akrylować

  16. #3296

    Domyślnie

    Witam!Panowie i Panie mam pytania co do pielęgnacji podłogi teakowej w lazience.Podłoga ułożona w lutym 2014r i zaolejowana olejem Bona OIL 90 od tamtego czasu nic z nia nie robiliśmy tylko zwykle odkurzanie poniewaz nie wiedzielismy czym ją pielęgnowac.Wiem ze co roku przez 3 lata chyba musze lekko papierem sciernym(jaka grubość?)zmatowić i jeszcze raz zaolejować.Pytanie moje brzmi:czym w ciagu roku ja pielęgniować a czym nie i na co zwracać uwagę.Dzieki

  17. #3297

    Domyślnie

    Witam,
    mam zaolejowany parkiet bukowy Loba Akzent. Podłoga piękna w sumie tylko w 2 pokojach. W holu i przy wyjściu z łazienki był problem, plamy z wody. Panowie przyszli, poprawili, doolejowali, ale jednak mam wrażenie, że do ideału daleko. Ten fragment jest jakby bardziej połyskliwy niż reszta, pewnie coś dodatkowo nałożyli p/wodzie.... Ale już nawet mniejsza o połysk. Chodzi mi o plamy po... hm wymiocinach kota, które musiały swoje odleżeć do czasu mojego powrotu - tu klepka spuchnięta. Inne niestarte plamki po wodzie też są.
    Reasumując: Jak poprawnie plamy i spuchnięcia przeszlifować, by nie było jasnych plam, bo takie właśnie pozostawił mi pracownik parkieciarza?
    jaworek

  18. #3298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Najlepiej poprawić je parkieciarze. Rozumiem,że zapłaciłeś za pracę i chcesz, by była wykonana prawidłowo. Jednak to nie parkieciarz zwymiotował na Twoją podłogę, więc chyba najprościej poprosić go o pielęgnację.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #3299

    Domyślnie

    Właśnie parkieciarz mi przeszlifował tak, że mam jasne plamy. Mam kota i dzieci i nie mogę co m-c wzywać parkieciarza. Proszę o radę, jak mogę samej to pousuwać? Jakim papierem ściernym, by nie za głeboko wejść w strukurę drewna?
    jaworek

  20. #3300

    Domyślnie

    dołączam się do prośby, my też już niestety mamy pierwsze plamki i ryski...

Strona 165 z 174

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony