dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Suja69

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    2

    Domyślnie Biblioteki CAD

    Witam

    Jestem studentem i projektuje dom w programie autocad. Potrzebuje gotowych projektow (np meble drzwi okna itp) do ukonczenia projektu. Czy ktos moglby mi pomoc i wskazac jakiegos linka z bibliotekami CAD (najlepiej bezplatnymi - student bez grosza )?

    Z gory dziekuje za pomoc!
    Pozdrawiam

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie Re: Biblioteki CAD

    Cytat Napisał Suja69

    student bez grosza
    I do tego leń a narysowac samemu to juz nie można?
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  4. #4

    Domyślnie Re: Biblioteki CAD

    Cytat Napisał jajmar
    Cytat Napisał Suja69

    student bez grosza
    I do tego leń a narysowac samemu to juz nie można?
    Suja - jesli szukasz gotowych bloków 2D AutoCADa to popieram kolege powyzej - chyba lenistwo przez ciebie przemawia...
    Po pierwsze takie bloki to sie na pniu macha, nie mówiąc ze sa ogolnie dostepe - strony www, dolaczane do ksiazek o Autocadzie np biblia Pikonia itp.

    Jesli zas szukasz 3D to z tym przyznaje jest trudniej - jesli się oczekuje dodatkowo dobrej jakości to trzeba troche czasu poswiecic, zeby je zmachac. Sama też swego czasu szukalam takowych - troche znalazlam przez Mułka, a troche na zagranicznych stronach. Podstawowe bloki dolaczane sa też to Architecturala. Na szczescie niezle sie sprawa przedstawia jesli chodzi o bloki dot. łaczenek - na stronach np Koła czy Rocki znajdziesz ich mnóstwo - i 2D i 3D.
    Powodzenia.

    A przy okazji - moze ktoś ma bloki 3D (lub zna producentów którzy takie udostępniają), zwłaszcza mebli kuchennych - chetnie sie powymieniam "zdobyczami"
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Suja69

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Oczywiscie ze chodzi mi o biblioteki 3D. Sam probowalem zrobic sporo rzeczy lecz efekt nie byl zadowalajacy. Z meblami 2D nie mialbym problemu. Tak mi sie przynajmniej wydaje Ale 3D jest troche za trudne dla mnie. Dlatego poszukuje pomocy. Nie z lenistwa!

    Wojty dzieki za wskaznie stronek z meblami lazienkowymi. Bardzo sie przydaly. Mam nadzieje ze teraz moj dom bedzie chocial troche przypominal normalny.

  6. #6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony