dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Question AGD Haier - wasze opinie

    Panie / Panowie,

    z okazji letnich remontów wybieramy nowe sprzęt AGD do kuchni (lodówka) oraz sprzęt AGD do łazienki (pralka).

    Żona wybrała wstępnie urządzenia AGD Haier, jedna z koleżanek u niej w pracy używa, jest zadowolona.

    Jakie posiadacie doświadczenia z tym producentem?
    Osobiście mogę wypowiadać się na temat elektroniki, komputerów, kart graficznych. Natomiast jestem laikiem przy AGD.

    Dlatego zależy mi na Waszych podpowiedziach, aby wybrać dobrze(obecna lodówka ma blisko 10 lat, pralka ponad 12).

    Ogólnie przyrównując ceny, które znaleźliśmy na interesujące nas modele - są korzystne w porównaniu do innych producentów.

    Budżet, którym dysponujemy to: 2500 zł (interesujący nas sprzęt musi być nowy)
    Patrząc rozsądnie - lodówka do 1500 zł i pralka do 1000 zł

    Lodówka Haier C3FE632CSJ
    Rodzaj: Dwudrzwiowa z dolnym zamrażalnikiem
    No Frost: Tak (obowiązkowo)
    Klasa energetyczna: A+ (A+ wydaje się ok, lepsza klasa od obecnej, którą posiadamy)

    Pralka Haier HW60-10266A
    Klasa energetyczna: A++
    Pojemność: 6 kg
    Maksymalna prędkość wirowania: 1000 (aktualnie wystarcza nam 800, więc 1000 będzie ok)

    Dziękuję za wasze opinie i podpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez TomekeN ; 26-03-2019 o 10:44

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Nie mam doświadczenia, poza tym, że wiem, że ta marka to rasowy Chińczyk.
    Niby inne firmy też czesto produkują w chinach ( acz nie wszystkie i to nawet nie te luksowe), ale warunkują to pewnymi standardami, które wykonawcy muszą zapewnić.
    Powiem tak, jeżeli nie przeraża cię sprzęt xiaomi ( ponoć na elektronice poza agd się znasz) to i nie powinien przerażać Haier. Ewentualnie zastanów się czy jak byś kupował auto i ktoś poleciłby Ci SsangYong to też byś kupił.
    Ja jedynie nie podejmowałbym decyzji na podstawie jednej pralki/lodówki jednej koleżanki - trochę mała próba i o błąd statystyczny łatwo.
    Pomyślcie także czy załadunek pralki 6kg jest wystarczający - osobiście nie wyobrażam sobie mniej niż 8 kg, ale wszystko to kwestia potrzeb.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wędrowniczek

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    10

    Domyślnie

    Tak się składa, że właśnie lodówkę i pralkę mam od Haiera i bardzo sobie chwalę. Lodówkę kupiłem w połowie 2017 r., 2 miesiące później pralkę również z tej samej firmy. Spisują się bez zarzutu, oba sprzęty wyglądają ładnie i wyróżniają się pozytywnie w porównaniu do Indesita i Beko, które miałem w poprzednim mieszkaniu. Jakościowo też nie ma najmniejszego powodu, żeby się o coś przyczepić, wszystko chodzi płynnie i do tej pory nie miałem żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Jedyny minus, jaki widzę w lodówce to to, że przy intensywnym użytkowaniu widać odciski palców na drzwiach, zwłaszcza, jak się otwiera podczas gotowania np. tłustą ręką. Ale nie wiem, czy da się tego uniknąć przy połyskującym froncie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony