dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 100
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slack
    Czarno widzę ich karierę na Allegro
    Mam nadzieję, że masz rację

    Właśnie otrzymałem mailika od nich:

    Dziękuję za wprowadzenie nas na forum dzięki Panu firma uzyskała darmową reklamę - z opisu jaki Pan umieścił nie wiele wynika i nie zrobi Pan nam swoim zachowaniem żadnej szkody.

    Fajna postawa, nieprawdaż ? Z faktu wygięcia skrzydeł, braku daszków i nie dających się ruszyć, odpadających rygli nic nie wynika ! Czyżby to były rzeczy tak typowe w tych produktach ?...

    Nie wypada nam obrażać Pana jako osoby prywatnej, ale kontakt z Panem nie należał do najmilszych.

    Cóż, ostra i stanowcza opinia, jaką wyraziłem po 4-tej zmianie teminu dostawy na pewno nie była miła, bo i miła być nie miała. Nie mam obowiązku wdzięczyć się i kłaniać w wersalskich ukłonach przed nierzetelnym dostawcą. "Mięsem" nie rzucałem, a że rozmówca usłyszał (w cenzuralnych słowach), co myślę o takim postępowaniu, to i dobrze. Szkoda, że - jak widać - spłynęło to po nim.

    PS. Szkoda że nie dopisał Pan że brama zrobiona byłą na wymiar i dlatego nalegaliśmy na jej odbiór.

    Prawda. Czy ten fakt jednak usprawiedliwia opóźnienia i niską jakość wyrobu ? Czy "na wymiar" oznacza, że dostawca może sobie sobie klienta taktować wg swego widzimisię ?

    P.S. No i zauważcie, że ani słowa o dostrzeżonych wadach i brakach...
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  2. #22

    Domyślnie

    Ukończyłem, a własciwie ukończyła moja ekipa, ogrodzenie miesiąc temu. Wyszło 80zł za metr bierzący (40zł robocizna i tyle samo materiał) Podmurówka 50cm w gruncie i 20 cm na wierzchu, słupki malowane z kapturkami, siatka 3,5mm ocynkowana 1,5m wysokości, system naciągów też ocynkowany. Wygląda estetycznie i solidnie.

  3. #23

    Domyślnie

    A ile płaciliście za 1 metr bieżący siatki 3,2 mm2 ?
    Ja dałem w okolicach Bydgoszczy 9 PLN.

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    dobra cena Partner
    Gdzie to kupiłeś dokładniej i kiedy?
    W Koninie u producenta cena siatki (ocynk/oczko 50x50/2,8mm) 14 zł za mb.
    I taniej nie mogę dostać w okolicy, na allegro są tanie ale daleko
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  6. #26

    Domyślnie

    W Zamościu koło Bydgoszczy ( dokładnie między Bydgoszczą a Rynarzewem ). Są tam dwie firmy produkujące tel. (52) 384-56-18 - tam kupiłem i 384-56-13. Zaznaczam że kupowałem przed sezonem - koniec zimy i na ogrodzenie 200 mb działki.

  7. #27

    Domyślnie

    dzięki, czy ta cena była netto?
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  8. #28

    Domyślnie

    Już brutto za metr kwadratowy czyli razy 1,5 wysokości siatki daje 13,5 za metr bieżący. Grubość 3,2 mm.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    Cytat Napisał Slack
    Czarno widzę ich karierę na Allegro
    Mam nadzieję, że masz rację

    Właśnie otrzymałem mailika od nich:

    Dziękuję za wprowadzenie nas na forum dzięki Panu firma uzyskała darmową reklamę - z opisu jaki Pan umieścił nie wiele wynika i nie zrobi Pan nam swoim zachowaniem żadnej szkody.

    Fajna postawa, nieprawdaż ? Z faktu wygięcia skrzydeł, braku daszków i nie dających się ruszyć, odpadających rygli nic nie wynika ! Czyżby to były rzeczy tak typowe w tych produktach ?...

    Nie wypada nam obrażać Pana jako osoby prywatnej, ale kontakt z Panem nie należał do najmilszych.

    Cóż, ostra i stanowcza opinia, jaką wyraziłem po 4-tej zmianie teminu dostawy na pewno nie była miła, bo i miła być nie miała. Nie mam obowiązku wdzięczyć się i kłaniać w wersalskich ukłonach przed nierzetelnym dostawcą. "Mięsem" nie rzucałem, a że rozmówca usłyszał (w cenzuralnych słowach), co myślę o takim postępowaniu, to i dobrze. Szkoda, że - jak widać - spłynęło to po nim.

    PS. Szkoda że nie dopisał Pan że brama zrobiona byłą na wymiar i dlatego nalegaliśmy na jej odbiór.

    Prawda. Czy ten fakt jednak usprawiedliwia opóźnienia i niską jakość wyrobu ? Czy "na wymiar" oznacza, że dostawca może sobie sobie klienta taktować wg swego widzimisię ?

    P.S. No i zauważcie, że ani słowa o dostrzeżonych wadach i brakach...
    ale chamstwo Szanowy Panie, wynika wiele złego dla panskiej firmy, gdyz i ja planowąłam zakup u Was, na szczescie zostałm w pore uprzedzona, równiez planuje poinformowac pozostałych moich znajomych, zeby nie zblizali sie do Waszej firmy

  10. #30

    Domyślnie

    ta firma to jakaś pomyłka
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    CENTRUM OGRODZEŃ, dawniej KAMAR S.C. z miejscowości Dębe


    Właśnie otrzymałem mailika od nich:

    Dziękuję za wprowadzenie nas na forum dzięki Panu firma uzyskała darmową reklamę - z opisu jaki Pan umieścił nie wiele wynika i nie zrobi Pan nam swoim zachowaniem żadnej szkody.
    A ja tę odpowiedż rozumiem tak:

    firma przyznaje, że zawaliła, tylko uważają że i tak za mało o nich napisałeś .

    Tomek_J

    jesteś za delikatny

    Myślą, że to reklama??? To i z myśleniem u nich żle

  12. #32

    Domyślnie

    Kurczę, jak fajnie że jesteście.
    Właśnie dzisiaj miałam zamiar zamówić u nich siatkę. Ale w takiej sytuacji - nie pojadę do Centrum Ogrodzeń.
    A może ktoś z Was poleci jakiegoś dostawcę siatki w okolicach Mińska Mazowieckiego?

  13. #33

    Domyślnie

    Ostatnio kupowałem siatke w Poznaniu ul. Ostatnia. Oto kawałek cennika:

    SIATKA OCYNKOWANA POWLEKANA
    w kolorze zielonym , brązowym , niebieskim , czarnym , szarym

    . oczko 55x55, średnica drutu 2,8 mm (1,8mm) - 4,60 zł/m2 + VAT (zielona)

    . OCZKO 60X60, średnica drutu 2,8mm (1,8mm) - 4,10 zł/m2 +VAT (zielona)

    · oczko 60x60, średnica drutu 3,1 mm (2,0mm) - 5,20 zł/m2 + VAT

    · oczko 55x55, średnica drutu 3,1mm(2,0mm) - 5,30 zł/m2 + VAT

    . oczko 60x60, średnnica drutu 3,3mm(2,2mm) - 5,70 zł/m2 + VAT(zielona)

    · oczko 60x60, średnica drutu 3,6 mm (2,5mm) - 6,40 zł/m2 + VAT

    . oczko 55x55, średnica drutu 3,3mm (2,2mm) - 6,20 zł/m2 + VAT(zielona)

    · oczko 55x55, średnica drutu 3,6 mm (2,5mm)
    Mają wszystko co potrzeba,i w ciekawych cenach.

  14. #34

    Domyślnie

    Dzięki - ceny są bardzo... w porządku. Zaraz ich zlokalizuję...

  15. #35

    Domyślnie

    witam,

    w okolicach Lublina chcą za siatkę z drutu ocynk. fi 2,5 + otulina PCV, razem z montażem (słupki, naciągi, drut, piach, cement - wszystko w cenie) 30 PLN. Za krawężnik pod siatka liczą sobie od 15 do 20PLN (również z materiałem).
    Furtki, bramy są liczone oczywiście oddzielnie
    pozdrawiam Tomek

  16. #36

    Domyślnie

    No to ja bardzo proszę o namiary.
    I może jeszcze krótko o tym czy ekipa robiła u Ciebie ogrodzenie i jakie są tego efekty!
    Pozdrawiam! Dominia

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek81
    witam,

    w okolicach Lublina chcą za siatkę z drutu ocynk. fi 2,5 + otulina PCV, razem z montażem (słupki, naciągi, drut, piach, cement - wszystko w cenie) 30 PLN. Za krawężnik pod siatka liczą sobie od 15 do 20PLN (również z materiałem).
    Furtki, bramy są liczone oczywiście oddzielnie
    pozdrawiam Tomek
    Oj chyba powinieneś jeszcze raz zapytać o cenę bo nie bardzo chce mi się wierzyć aby firma chciała dokładać do interesu - bo za 30zł to nawet materiału się nie kupi na 1mb.
    pozdrawiam

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Pomocy!!!

    Czy firma: CENTRUM OGRODZEŃ, dawniej KAMAR S.C. z miejscowości Dębe,
    to ta sama firma, co:
    CENTRUM OGRODZEŃ - SKŁAD FIRMOWY
    Wielgolas Duchnowski/k. Halinowa
    ???

    Szukam wykonawcy ogrodzenia z siatki i znalazłem tą drugą firmę na Allegro, ale przeczytałem tu o firmie używającej tej samej nazwy i nie wiem, czy to ci sami, tylko z drugą (lub nową) siedzibą???

    Może macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę ogrodzenia. Potrzebuję na już. Do ogrodzenia mam około 50 m na Białołęce i około 130 m w okolicy Marek.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    Cytat Napisał Slack
    Czarno widzę ich karierę na Allegro
    Mam nadzieję, że masz rację

    Właśnie otrzymałem mailika od nich:

    Dziękuję za wprowadzenie nas na forum dzięki Panu firma uzyskała darmową reklamę - z opisu jaki Pan umieścił nie wiele wynika i nie zrobi Pan nam swoim zachowaniem żadnej szkody.

    Fajna postawa, nieprawdaż ? Z faktu wygięcia skrzydeł, braku daszków i nie dających się ruszyć, odpadających rygli nic nie wynika ! Czyżby to były rzeczy tak typowe w tych produktach ?...

    Nie wypada nam obrażać Pana jako osoby prywatnej, ale kontakt z Panem nie należał do najmilszych.

    Cóż, ostra i stanowcza opinia, jaką wyraziłem po 4-tej zmianie teminu dostawy na pewno nie była miła, bo i miła być nie miała. Nie mam obowiązku wdzięczyć się i kłaniać w wersalskich ukłonach przed nierzetelnym dostawcą. "Mięsem" nie rzucałem, a że rozmówca usłyszał (w cenzuralnych słowach), co myślę o takim postępowaniu, to i dobrze. Szkoda, że - jak widać - spłynęło to po nim.

    PS. Szkoda że nie dopisał Pan że brama zrobiona byłą na wymiar i dlatego nalegaliśmy na jej odbiór.

    Prawda. Czy ten fakt jednak usprawiedliwia opóźnienia i niską jakość wyrobu ? Czy "na wymiar" oznacza, że dostawca może sobie sobie klienta taktować wg swego widzimisię ?

    P.S. No i zauważcie, że ani słowa o dostrzeżonych wadach i brakach...
    za duza bezkarnosc u nas panuje ....
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  20. #40

    Domyślnie

    bobo30: Ja też bardzo proszę o namiary.

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony