dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 100
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Jarus05
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    J. Kol.
    Posty
    471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    bobo30 czytałam, ze jakaś niezła ekipa robiła u Ciebie ogrodzenie z siatki, czy mogłabym prosić o namiary?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin_budowniczy
    ta firma to jakaś pomyłka
    Ja zamówiłem u nich siatkę , sam odebrałem i wszystko Ok.
    Płaciełm o ile dobrze mapiętam za 50 mb , oczko 6x6 , drut 3mm ok. 680 pln.

    Pozdrawiam,

  3. #43

    Domyślnie

    Ja płaciłem 30 zł/mb (materiał + robocizna) i było to po kosztach plus niewielki narzut dla sąsiada, który grodził sobie i wszystkim wokół.

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dzidka

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Ogrodzenie z siatki


    Czy ktoś wie gdzie można kupić słupki i siatkę ogrodzeniową (łącznie z montażem) w Warszawie Białołęce?
    Uśmiechnij się!

  5. #45

    Domyślnie

    86mb kosztowało 4800,- z robocizną . Siatka o wysokości 126 cm. Beton z gruszki b20 . Do zalewanego betonu wkładane były trzy pręty fi 6. Wyszło ładnie ,delikatnie w wygłądzie a zarazem solidnie .

  6. #46

    Domyślnie

    B20 do podmurówki

    nie jestem ekspertem ale chyba lekko przesadzone
    Budowa to nie wyścig - czasami trzeba jednak sprintować

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał uranos
    B20 do podmurówki

    nie jestem ekspertem ale chyba lekko przesadzone
    Jak znam zycie to klient wie, że b20, zamówione w "zaprzyjaźnionej" betoniarni b15, a że w betoniarni wiedzieli do czego to ma być to dali cos bliżej b10, niż b15
    Podmurówka pancerna, na wypadek wojny będzie gdzie się okopywać

  8. #48

    Domyślnie

    witajcie
    ponawiam temat bo jestem na etapie ogrodzenia,
    nie wiem czy ceny wszedzie w Polsce sa takie same, interesuje mnie Malopolskai Podkarpacie, jakie w dzisiejszych czasach sa tu ceny wybudowania ogrodzenia z siatki i przy okazji z klinkieru ?
    wie ktos ?
    pozdrawiam xpres

  9. #49

    Domyślnie

    nikt nic nie wie ?[/i]
    pozdrawiam xpres

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spike147

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ogrodzenie z siatki 1,5 m to koszt 65 zł materiały +robocizna, z tym, że jest to bez podmurówki. Dla zainteresowanych szczegóły na priv

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar misiaczekm
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Bartochy koło Bezled ;)
    Posty
    313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    144

    Domyślnie

    podnoszę temat...
    Jakie ceny w 2010 roku?
    () () MisiaczekM
    ( o )
    () _ ()
    () ()

    Dziennik MisiaczekM
    Foto naszego bliźniaka

  12. #52

    Domyślnie

    U nas około 30-50 zl m +materiał

  13. #53

    Domyślnie

    25zl/mb + material, kompleksowo 70zl z robocizna i cementem wliczonym w cene,
    dzialamy w calej polsce jak by cos to prosze wiad na priv, podam stronke z wykonanymi zleceniami do obejrzenia
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez twister718 ; 14-05-2010 o 08:26

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karpan

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja biorę w zależności od długości ogrodzenia.Do 80 metrów bez podmurówki 30 zł z podmurówką 40 a powyżej 80 metrów odpowiednio 25 i 35.Pozdrawiam.

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar JLWW
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Oświęcim
    Posty
    111

    Domyślnie

    Myślę o ogrodzeniu swojej działki- 20 arów, chciałbym zejść trochę z kosztów dlatego zastanawiam się co warto zrobić samemu, wiadomo że siatkę słupki itp trzeba kupić, ale np zamiast deski murowanej może będzie taniej jeżeli fundamenty wykonam samodzielnie? (kopanie, wylewanie betonu itp). Czy ktoś nie będący budowlańcem ogradzał już swoją działkę samodzielnie ( z pomocą powiedzmy 1-2 osób)?
    Pozdrawiam
    JLWW

  16. #56

    Domyślnie

    jestem wykonawca i jesli chce pan sobie zaoszczedzic wysilki to proponuje zamiast fundamentu plyty betonowe wraz z lacznikami, dysponuje kompletem plyta 17zl dwa i pol metra dlgosci i lacznik ozdobny ze wzorkiem po bokach 11zl, nie trzeba sie martwic o to jak gleboko wykopac fundament, czy czasem nie bedzie w zime go podnosilo, te elementy wklada sie jeden w drugi, maja delatacje ze wysadzanie terenu nic im nie zrobi, mozna je przykopac w ziemi w razie potrzeby, i tez nie napracuje sie pan przy tym a podejrzewam ze cena elementow wraz z transportem bedzie tansza niz wylewanie fundamentu po kumulacji kosztow. na slupkach moze pan zaoszczedzic kupujac stal w hurtowni i wykonujac je sam, tamje dotna na odpowiednia dlugosc, pan je pomaluje, kupi zaslepke i gotowe. robocizna ciezka nie jest, przy 3 osobach jednego dnia mozna zrobic na gotowo srednio 40mb ogrodzenia, bez pospiechu i naprawde solidnie. wrazie czego polecam siebie i prosze o wiadomosc prywatna to podesle strone z galeriami wykonania moich zlecen
    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie055.jpg
Wyświetleń:	688
Rozmiar:	58,1 KB
ID:	10945  
    Ostatnio edytowane przez twister718 ; 18-05-2010 o 07:03

  17. #57

    Domyślnie

    Przymierzam się do ogrodzenia. Najtańszą siatkę-komplet znalazłam po Poznaniem. Komplet 24zł/mb .
    Proszę o więcej informacji na temat tego betonowego "krawęznika". Grubość, wysokość, koszt transportu. Najlepiej na priv
    LMB 24a (Praga II) Lipinscy

  18. #58

    Domyślnie

    Witam

    Jestem zainteresowany ogrodzeniem działki. Proszę o namiar na Pana i link do strony z wykonaniami.
    Mail do mnie to: [email protected]

  19. #59

    Domyślnie

    ja płaciłam 25zł/mb robocizny w tym : wiercenie pod slupki, porzadna podmurówka w sumie na wysokość 40cm bo częsiowo wkopana w ziemi - więc kopali tez rowek pod ta podmurówkę , osadzenie słupków, montaż siatki. Nie kupowałam gotowych przęseł, ani łaczników betonowych pod słupki, robotnicy mieli gotowe formy i bardzo szybko im to poszło, pewnie dlatego nie tak drogo wyszło, za materiąły tez duzo nie dałam bo tak jak pisałam nie były to gotowe elemnty, tylko musiałm kupić cement ipaisek. Własciwie to ubijali suchy beton w formach, trochę odczekali i lecieli do nastepnego. Ogrodzenie stoi juz rok i wszystko jest w porzadku - jestem zadolona. Niestety robotników juz nie mogę polecic - u mnie jeszcze wszystko było ok, ale potem z innymi się umawiali i juz nie przychodzili jak podłapali lepsza robotę. wszystkie materiały oczywiście były po mojej stronie. W sumie jakby mieć takie ręczne wiertło i takie formy z wicieciami to można to samemu takie ogrodzenia szybko zrobić, a najlepiej we dwóch zrobić. U mnie np 3 chłopów 150mb ogrodzenia robiło około tygodnia, może półtora, już dobrze nie pamiętam. Siatkę starałiśmy się kupić porządna - ocynk z powłaką , taka z tych grubszych, słupki teznie kupowaliśmy gotowych tylko zmaówilismy tam gdzie sprzedają stal i potem zostały te profile przeciete na pół, zrestzą nigdzie w sprzedazy nie było za bardzo takich wysokich słupków, malowaliśmy je potem sami. elemnty do przeciągnięcia drutu były przyspawywane tez przez nas, tak samo poprzeczki przy końcowych słupkach i tam gdzie odległości nakazywały,. jakbysmy mieli kupowc wszystko gotowe, to zapałcilibyśmy dwa razy tle, albo musielbyśmy zrobić byle jakie to ogrodzenie. jak ktoś ma trochę czsu to warto poszukać , popytac i zrobic samemu nawet - mozna dużo pieniędzy zaoszczędzić

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ewa@Adam
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    78
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie , czy wykonanie 107 m siatki 3,3 mm powlekana , oczka 5,5 cm , 1,5 wysokiej z płytą wkopaną jako murek , robocizana z materiałem w cenie 6500 zł to dobra cena . Nie umiem tego ocenić i proszę o pomoc .

    Pozdrawiam

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony