dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 100
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Hektorek
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Chylice - Jaktorów
    Posty
    94

    Domyślnie

    Tak, są dospawane a płyty są wsuwane.

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m-slot

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa - Majdan/Góraszka
    Kod pocztowy
    01-581
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hektorek Zobacz post
    Dzięki za pochwały Trafiliśmy na rzetelnego wykonawcę. Ogrodzenie oczywiście wymaga podsypania, ale to już po zakończeniu budowy (jeszcze nie zaczętej )
    Fotki oczywiście pokaż, jak będzie brzydko, to ku przestrodze
    Witam serdecznie,

    właśnie zaczynamy przygodę z remontem naszego domu, już się boję....

    mamy do ogrodzenia działkę z dwóch stron, z dwóch kolejnych już jest ogrodzona i tutaj pytanie do Ciebie Hektorku: Twoje ogrodzenie wygląda na solidnie zrobione, właśnie poszukuję ekipy od strony Siedlec, czy mogłabyś zdradzić namiar na Pana??

    Będę wdzięczna,

    Pozdrawiam

  3. #83
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Hektorek
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Chylice - Jaktorów
    Posty
    94

    Smile

    Namiary wysłałam na priv

    Pozdrawiam

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hektorek Zobacz post
    Namiary wysłałam na priv

    Pozdrawiam
    ja tez bardzo prosże o namiary na wykonawcę, też buduje w Chylicach pozdr. [email protected]
    Ostatnio edytowane przez jacekjar111 ; 28-02-2011 o 20:46
    JACK

  5. #85

    Domyślnie

    Ja także poproszę namiary na wykonawcę, jeżeli można oczywiście Pozdrawiam

  6. #86
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RafalM

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Tez proszę o dane wykonawcy bo zakupiłem materiał i szukam kogoś dobrego.
    Na stronie http://www.rabatka.pl/calc.php jest niezły kalkulator można sobie szybko wyliczyć koszt ogrodzenia z siatki lub paneli.

  7. #87

    Domyślnie

    siatka na tej stronie rabatki jest w miare konkurencyjnych cenach ale slupki sa drozsze od srednich cen o okolo 10-15zl na sztuce, chcialem przeliczyc ogrodzenie 100 metrow (10m+27,5m+27,5m+25m10m) z 4 naroznikami, 2 poczatkami, 3 druty napinajace, napinacze i w systemie 3 druty napinajace i wyliczylo w teorii a ja policzylem u siebie na dzialce w praktyce i sa lekkie roznice, "rabatka" sprzedaje mi o 15 napinaczy za duzo, otrzymuje tez od nich 2 rolki drutu napinajacego za duzo, slupki jedynie dwa za duzo ale to ujdzie w normie. podsumowujac to tylko system ktory przelicza w teorii, a w praktyce pytajcie wykonawcow aby wam wyliczyli ile czego potrzeba bo to nic nie kosztuje a nie nakupicie niepotrzebnego materialu, i nie zawsze slupki wszedzie sa takiej samej wielkosci, bo jesli jest gdzies zaglebienie w terenie i linia ogrodzenia idzie przez to zaglebienie to warto dac dluzszy slupek zeby on solidnie trzymal sie w ziemi.
    Pozdrawiam
    Zadowolenie klienta ze wzajemnej wspolpracy... Bezcenne...

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał twister718 Zobacz post
    siatka na tej stronie rabatki jest w miare konkurencyjnych cenach ale slupki sa drozsze od srednich cen o okolo 10-15zl na sztuce, chcialem przeliczyc ogrodzenie 100 metrow (10m+27,5m+27,5m+25m10m) z 4 naroznikami, 2 poczatkami, 3 druty napinajace, napinacze i w systemie 3 druty napinajace i wyliczylo w teorii a ja policzylem u siebie na dzialce w praktyce i sa lekkie roznice, "rabatka" sprzedaje mi o 15 napinaczy za duzo, otrzymuje tez od nich 2 rolki drutu napinajacego za duzo, slupki jedynie dwa za duzo ale to ujdzie w normie. podsumowujac to tylko system ktory przelicza w teorii, a w praktyce pytajcie wykonawcow aby wam wyliczyli ile czego potrzeba bo to nic nie kosztuje a nie nakupicie niepotrzebnego materialu,
    Powinieneś mieć: 15 napinaczy, 41 słupków, 10 słupków podporowych, 2 pręty napinające i ok 20 kg drutu naciągowego (fi 3,5 po powleczeniu), siatki... wiadomo 100 mb + przydało bu się jeszcze jakieś 2-3 kg drutu 3 mm po powleczeniu + przelotki do słupków jeżeli słupki są "gołe "
    Ti si Ante Legenda Hrvata !!!!!!!!!
    Prijatelji, cesto mislim na vas

  9. #89

  10. #90

    Domyślnie

    Witajcie
    Na koniec budowy zostawiłem ogrodzenie i niestety "boli". Mam ok 250m ogrodzenia i chcę to ogrodzić siatką i przód 2-3 przęsłami dla ozdoby
    niestety cena z montażem mnie zabiła. Firma chce 12500 za całość usługi - tylko siatka oczywiście bez bramy i przęseł. jeśli kupił bym sam materiał to wydam 6200 - . Czy jesli oni nawet dołożą cement i piach to trochę chyba dużo?
    Pozdrawiam
    Piotrek

  11. #91
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bekaert
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    gm. Dąbrowa Chełmińska
    Posty
    127

    Domyślnie

    W zależności od typu słupów, grubości siatki, rozmiaru oczek, wysokości ogrodzenia i sposobu przygotowania terenu cena jest w miarę ok (normalna). W sumie można samemu kwestia wygody, wiedzy i jakości.
    Mój domek
    Zajrzyj http://www.archeton.net/RESOURCES/WI...a-390-a0-p.jpg
    Ogrodzenia i bramy - to moja praca, która zaspokaja moje 3 PASJE - rodzinę, dom i motoryzację

  12. #92

    Domyślnie

    Ile kosztuje oczyszczenie i malowanie 1m/2 ogrodzenia z siatki ?
    Ile l. farby potrzeba na 10m/2 ?

  13. #93
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    jeśli chodzi o cenę ogrodzenia z siatki przy własnej robociźnie. 90 mb siatki oczko 5,5 x 5,5 grubość drutu 3,2 mm, 20 słupków ogrodzeniowych(z daszkami i nakrętkami) napinaczach, drucie naciągowym i drucie do mocowania siatki przy słypkach - 2000 zł.

    Sam musiałem pojechac po to do producenta żeby obniżyć kwotę.

    i tak podsumowując koszty :

    materiał 2000 zł.
    cement 550 zł.
    piach 300 zł.

    Deski na szalinek miałem, betoniarkę prąd i wodę też ze swoich zasobów. wyszło 85 metrów ogrodzenia. czyli 33 zł za mb.

    Tanio czy drogo? sami oceńcie... sąsiadowi za robociznę liczyli 100 zł od przęsła... oczywiscie plus materiały... a ja dziwiłem się dlaczego mu tych słupków gęsto nastawiali.

  14. #94
    Konto usunięte_12*
    Guest
    Konto usunięte_12*

    Domyślnie

    Z powodu "wariujących" cen stali powstały już firmy (taka wykonywała ogrodzenie u mnie), które sprowadzają używane, zdrowe "w środku" rury z Zach. Europy, czyszczą je i wykonują z nich ogrodzenia. U mnie są np. rury z Holandii. Sam zdecydowałem się na oczyszczenie ze starej farby, aby mniej kosztowało
    Czyszczenie z zewnątrz: "kątówka" i tarcza z papierem ściernym - jeden obraca, drugi szlifuje
    Czyszczenie wewnątrz: wiertarka i dopasowany okrągły druciany wycior na długim pręcie
    "Wyszło" na połowę aktualnej ceny za nowe rury Siatkę ocynkowaną, (bo drut powlekany, to bezsens!) dałem już nową.
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte_12* ; 08-02-2012 o 11:30

  15. #95
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lmariusz

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Nowy Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. chciałbym aby ktoś z was polecił mi firmę która robi w dobrej cenie i solidnie ogrodzenia. Jestem zainteresowany ogrodzeniem z siatki ocynkowanej po obu stronach, podmurówki, a przód ze słupków typu joniec plus brama przesuwna automatyczna. Długość działki w sumie 100m. Natomiast szerokość w miejscu gdzie będą te słupki jonca i brama przesuwna to 22m.Jeżeli ktoś posiada podobne ogrodzenie czekam na fotki. Pozdrawiam. woj. Małopolskie

  16. #96
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    encefalo

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    57

    Domyślnie

    ogrodzenie z siatki z materiałem zależnie od materiału 110 - 130zł/mb

  17. #97
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał atsyrut Zobacz post
    jeśli chodzi o cenę ogrodzenia z siatki przy własnej robociźnie. 90 mb siatki oczko 5,5 x 5,5 grubość drutu 3,2 mm, 20 słupków ogrodzeniowych(z daszkami i nakrętkami) napinaczach, drucie naciągowym i drucie do mocowania siatki przy słypkach - 2000 zł.

    Sam musiałem pojechac po to do producenta żeby obniżyć kwotę.

    i tak podsumowując koszty :

    materiał 2000 zł.
    cement 550 zł.
    piach 300 zł.

    Deski na szalinek miałem, betoniarkę prąd i wodę też ze swoich zasobów. wyszło 85 metrów ogrodzenia. czyli 33 zł za mb.

    Tanio czy drogo? sami oceńcie... sąsiadowi za robociznę liczyli 100 zł od przęsła... oczywiscie plus materiały... a ja dziwiłem się dlaczego mu tych słupków gęsto nastawiali.
    Wyszło podobnie, tylko słupków bliżej 100
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  18. #98
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia_k24

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam

    szukam sprawdzonej i taniej firmy z okolic otwocka ktora ogrodzila by mi dzialke ok.1600 m2. Ogrodzenie z siatki z podmurowka.

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwia_k24 Zobacz post
    witam

    szukam sprawdzonej i taniej firmy z okolic otwocka ktora ogrodzila by mi dzialke ok.1600 m2. Ogrodzenie z siatki z podmurowka.
    Witam,

    Tez szukam sprawdzonej i rozsadnej cenowo ekipy do ogrodzenia (front: podmurowka, brama, furtka, klinkier plus sztachety, z boku podmurowka plus siatka)

    Ktos moze polecic swoja ekipę?

    Pozdr
    Greg
    pzdr.
    Greg

  20. #100

    Domyślnie

    Witam serdecznie mam do zrobienia ogrodzenie z siatki 157 metrów kupiłem materiał już zaczynałem od zera
    siatka rolka 2,5 szer.... Wys ......1,5 cena 3000 zl
    słupki 1150 zł sztuk 50
    drut naciągowy po 43 zł za szpule ...sztuka 150 metrów
    wszystkie jnne rzeczy za drobniaki po 12 zl -20zł
    +piasek i cement 400 zł
    brama po 900zł razy 3 bo brałem 3 jednakowe
    jle by mi wyszla robocizna jak bym kogoś wynajął ?
    Ostatnio edytowane przez Damian Sajdyk ; 01-05-2015 o 18:05 Powód: przerobka

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony