dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie wycena białego montażu

    Już w sierpniu odbieramy klucze do naszego M na Zielonym Zaciszu. Mieszkanie jest w stanie surowym. Kompletnie nie mam pojęcia ile może kosztować biały montaż. Nasz developer nie oferuje takiej usługi za dopłatą, a u innych cena za metr kw. waha się od 450 do 650 PLN. Dla naszego domku byłoby to ok 30 tys PLN (licząc po 500 zł za metr). Powiedzcie proszę czy stosując bardzo podstawowe materiały mozna coś urwać z tej ceny. Z AGD tylko pralka kibelek wanna lodówka i kuchenka wszytkie podstawowe modele za ok 100-1600 PLN.
    pozdrawiam,\
    Andrzej

  2. #2

    Domyślnie

    Sorry Andrzeju, ale hyba Ci się myla pojęcia. Albo ja nie rozumiem o co pytasz.
    Cena białego montazu w przeliczeniu na metr powierzchni domu?
    Wg mnie cena ta jest zalezna od ilosci wanien, umywalek, kranów, bidetów itp itd a nie od powierzchni domu.

    spróbuj wyjasnic o co ci dokładnie chodzi:
    O cenę jak statystycznie wychodzi u developerów oferujacych domy z lub bez białego montazu, czy o cene jaką bierze "pan Franio" za zamontowanie urządzeń w domku ?

  3. #3
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    ojej

    moj hydraulik robi mi bialy montaz, ale przez to rozumie podlaczenie baterii, montaz kabiny, kibla, zlewu, kuchni i takich tam innych

    i dolicza sobie to do honorarium, bo wymienial mi w mieszkaniu instalacje w-k, osobnego cennika nie znam

  4. #4

    Domyślnie

    juz wyjaśniam: mieszkanie jest bez podłóg, drzwi wewnetrznych , ściany surowe. Jednym słowem golizna. Developerzy oferują położenie paneli na podłodze, gładź na ścianie i pomalowanie w dowlonym kolorze, położenie terakoty w kuchni i łazience, oraz glazury w kuchni i łazience, zamontowanie podstawowych baterii, umywalki 1 w łazience i ubikacji i kuchni, wanny podstawowej, oraz dodtakowo kuchenke i pralke i to w cenie 500 zł za m2 mieszkania czyli w moim przypadku 60m2x500=30.000 PLN. Pytanie brzmi czy na własną rekę będzie taniej?

  5. #5

    Domyślnie

    No to nie biały montaż, tylko wykończenie
    A cena jeśli tylko za robociznę to drogo (nawet w DC), jeśli z materiałami i wyposażeniem, to stosując najtańsze jesteś w stanie co nieco urwać, ale już niewiele. Mowa o cenach w Warszawie oczywiście
    Tomek G.

    Domek (hmm, segment) zbudował deweloper , teraz się wykańczamy (finansowo)

  6. #6
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    czekaj, czekaj, to w nowym budownictwie w oddanym dopiero mieszkaniu sciany wymagaja GLADZI???? co to za dewelopper?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony