dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Lodówka w pobliżu plyty ceramicznej?

    Czy lodówka wolnostojąca może stać oddzielona 30 cm szafką od płyty elektrycznej (sama płyta,bez piekarnika)? Nad płytą okap 90 cm,czyli stykający się z lodówką.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    też tak mam

  3. #3

    Domyślnie

    Ten uśmiech na końcu znaczy ,że jest OK? Lodówka się nie "przegrzewa"?
    Ew-ka powiedz mi jak to wizualnie wygląda (jakoś tak w wyobraźni nie zabardzo mi pasuje)-ten okap na styku z lodówką?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    obecnie tez tak mam ,czyli płyta gazowa jest oddalona od zabudowanej lodówki o 30 cm ....jest bardzo ok!!!!! w nowej kuchni mam w projekcie oddalenie płyty ceramicznej od lodówki tez tak i myślę ,że będzie podobnie - pochłaniacz mam 90 -szklany więc chyba lekko i ładnie - tak przynajmniej wygląda na wizualizacji mojej kuchni - szczegóły poznam po 10 czerwca -wtedy będzie montaz

  5. #5

    Domyślnie

    Hm..Tylko piszesz o zabudowanej lodówce,ja będę miała wolnostojącą. Co prawda inox,okap też srebrny.Nie wiem jak to będzie wyglądać...
    Ale jak tylko będziesz miała montaż to poproszę o fotki Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    A u mnie lodówka będzie koło zabudowanego piekarnika...Ale skoro jest zabudowany, to chyba tak strasznie nie nagrzewa szafek, tylko daje ciepło jak coś do przodu....czyż nie?

    Pozdrawiam

    Tomek

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie Tommco. Przestudiowałam już wszystkie możliwe warianty
    I tak jak piszesz zabudowany piekarnik jest już sam w sobie tak "zaizolowany" ,że nie powinno to szkodzić lodówce
    A lodówkę masz wolnostojącą czy zabudowaną?

  8. #8

    Domyślnie

    Mam wolnostojącą. Wnęka będzie 15 cm od niej szersza i jakieś 20 cm wyższa. Nie powinno więc być problemu z jej wentylacją.

    PS. Chyba musi być coś w tych sprzętach do zabudowy dodatkowego, zkoro bezt ładnej obudowy i tak są droższe niż zwykłe...bo inaczej to by była jakaś paranoja...no chyba, że traktować to jako podatek od luksusu...

    Dokładnie dlatego nie rozumiem, dlaczego u producenta, którego wyroby kupowałem, stelaż do wieszania bidetu kosztuja 2xtyle co stelaż do kibelka...mimo, że nie ma systemu spłukiwania...

    T.

  9. #9

    Domyślnie

    No pewnie bidet to już luksus

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ..... no co Wy
    ...lodówka, zlew i plyta, oddzielone blatami......
    ... to wg. fek szuja...
    Pozdro
    J

  11. #11

    Domyślnie

    No to mam w zgodzie z Feng-Shui



    Pozdrawiam

    T.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony