dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 127

Temat: BOKS

  1. #21

    Domyślnie

    Podobno zwycięzca pojedynku będzie mógł walczyć o tytuł championa IBF z Kliczką!
    Kiedyś bardzo kibicowałem Gołocie, ale z każdą jego głupią porażka traciłem serce do niego.. Natomiast serce do walki ma Adamek i to jest to za co kochają go kibice!

  2. #22

    Domyślnie

    Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach
    A pokonany w trzech ostatnich walkach
    Andrzej Gołota, Gołota, Gołota...

  3. #23

    Domyślnie

    Adamek ósmy w rankingu IBFcięzkiej !!!( po tym jak zrzekł się pasa cruiser).
    Zwyciężca może młocić Kliczkę...

  4. #24

    Domyślnie

    Tomasz Adamek, Adamek, Adameeek!!!!

  5. #25

    Domyślnie

    No i jak po walce proszę Państwa . Powiem że Andrzejek jak zwykle mnie rozczarował. Przegrywa szybciej niż najnowsze przegrywki DvD . Nie wiem dlaczego ale czułem do niego jakiś sentyment i niestety żal mi go było jak Adamek go tak okładał, wyglądał wtedy jak worek treningowy Adamka.
    Prawda jest taka że za 300tyś zielonych bo tyle dostanie minimalnie każdy z zawodników warto było Gołocie stanąć w w ringu i przegrać bo takiej kasy już by nigdzie indziej nie dostał.
    Widzę że Gołota chyba nie ma już honoru, był kiedyś wielki i ludzie mieli do niego szacunek, a teraz staje się pośmiewiskiem. Tylko teraz pytanie czy lepiej być pośmiewiskiem i zarabiać grubą kasę czy mieć honor i jej nie mieć?
    Jak dla mnie ten Pan już jest skończony.

  6. #26

    Domyślnie

    Tak, dla mnie ten Pan tez już jest skończony! Sorry ANdrew, but the truth is sad - goodbay!
    WIerzyłem w Adamka, ale to w jakis sposób zdemolował Andrzeja świadczy o jego klasie i sercu do walki, czego zawsze brakowało Gołocie...
    VIVA ADAMEK !!!!

  7. #27

    Domyślnie

    Fajnie wyglądało jak mniejszy okładał większego Gołota po raz kolejny stoczył ostanią walkę.

  8. #28

    Domyślnie

    Heh dokłądnie.... po raz kolejny

  9. #29

    Domyślnie

    Ale i tak sentyment pozostanie do Andrzeja, te nieprzespane noce i czekanie na walkę wieczoru której retransmisję oglądało się w Teleexpresie..
    Prowadzenie biznesu i kariera w Polsce: http://www.niepoddawajsie.pl

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Widze ze jest moj ulubiony sport, moze juz troche jestem wypalony pisaniem i sledzeniem zawodnikow, jednak w dalszym ciagu jako zalozyciel forum o boksie caly czas sledze na bierzaco co i jak.

    Jesli ktos jest z Lublina - odbywaja sie tam wlasnie XVIII Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie.


    Co do boksu to tak naprawde sporo zawdzieczamy Golocie dzieki niemu mamy dzis mlodych piesciarzy i sukcesy na arenie swiatowej.


    Juz za dwa tygodnie Sosnowski bedzie walczyl o tytul mistrza stareggo kontynentu z Dymitrienka.

  11. #31

    Domyślnie

    eee co tam Sosonowski (z całym szacunkiem dla niego oczywiście)...
    teraz liczą się tylko walki obu kLIczków oraz naszego Tomka!
    NIesamowite, że publiczna będize jutro transmitować KLiczko-Solis!!! Ludzie w końcu zaczeli płacić abonamenty chyba...

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    JA tam sie ciesze ze chlopak jako procentowo nieliczny w tym sporcie moze powiedziec ze jest niezalezny finansowo. Jesli porownac talent do kasy ktora juz zarobil to smialo jest on przykladem kopciuszka.

    Nie wiem co musialo by sie stac w sobote aby Vitalij przegral ten pojedynek, jakos tego nie widze. Jesli bedzie boksowal tak jak do tej pory Solis nie ma szans.


    P.S. Jutro brat walczy o zloty medal mistrzostw w Lublinie.

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    NIesamowite, że publiczna będize jutro transmitować KLiczko-Solis!!! Ludzie w końcu zaczeli płacić abonamenty chyba...
    Jak walka ?? Ciekawi mnie twoja opinia. Kontuzja czy nokaut??

  14. #34

    Domyślnie

    to jakaś ściema.... albo ten SOlis to cienias albo mial niesamowitego pecha z tym kolanem... nota bene jak już publiczna się nastawiła na transmisję to nie było co oglądać ciekawe ile zapłącili za to???!!!
    oczywiście SOlis żąda rewanżu, ale to już raczej z Adamkiem jak Bóg da!

  15. #35

    Domyślnie

    o rany... Smok został powalony w ostatniej rundzie... fakt wyglądał na ledwo żywego już...

  16. #36

    Domyślnie

    Prawde mówiąc trochę wątpie że z Adamkiem, chociaż całym sercem jestem za nim. Chciałbym się w tej kwestii mylić

  17. #37

    Domyślnie

    też chciałbym, żebyś się mylił!

  18. #38

    Domyślnie

    jakby nie było to waga cieżka i wszystko jest możliwe ale kasy bym nie postawił

  19. #39

    Domyślnie

    to fakt.... serce mówi Tomek, rozum... jest ostrożniejszy, ale serce mówi... rozum nie czujesz tego??

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Adamek szanse ma, jesli uda sie mu zaboksowac ja z Arreola czyli szybkie nogi ciagla zmiana pozycji. Problemem jest oczywiscie sila obu Kliczko. Vitalij jest slabszy za to duzo wytrzymalszy od brata Wladymira. Wladymir zas ma cios obecnie najmocniejszy w wadze ciezkiej. Slaba strona jest ze przycisniety robi bledy w defensywie. Niestety tu Adamek nie wiem czy ma czyms zagrozic gdzie jego sila uderzenia jest przecietna i w skali 10 oscyluje okolo 5. Jakos osobiscie bardziej wierze poprostu w finasowy wymiar tej potyczki. Adamek ma zapewnione 8 milionow zl + dodatki jesli oczywisice walka odbedzie sie w Polsce.

    i jeszce jedno, Adamek musi pokonac McBride w kwietniu a tu zawsze jest ryzyko pomimo ze Irlandczyk jest boksersko slabszy od Kazimierza Kowalskiego podobnie jak z Grantem w 6 rundzie moze Tomek cos wylapac.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony