dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 127

Temat: BOKS

  1. #41

    Domyślnie

    nie no jeśli Tomek chce walczyć z Kliczkiem to musi "puknąć" tego irlandzkiego drwala bez problemów!
    Ja w kązdym razie nie mogę doczekać się tej walki we wrześniu, jeśli będzie w pOlsce to chyba wysłupłam te parę stów i zobaczę to na żywo!!

  2. #42

    Domyślnie

    a jutro Diablo powinien trzasnąć ogonem tego wyszczekanego Palasciosa!

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    a jutro Diablo powinien trzasnąć ogonem tego wyszczekanego Palasciosa!
    Tylko, że naj-sam-wpierw musiałby go dogonić, a naj-sam-wtór mieć jakiś pomysł na walkę. Asior przedreptał 12 rund. Gorszej walki już dawno nie oglądałem!
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  4. #44

    Domyślnie

    ja tego nawet walką nie nazwę... to była anty-walka!
    pierwszy raz się chyba spotkałem z taką zachowawczością...Diablo się przeszedł obok tej walki, a tamten gamoń jakby mu bardziej pukał, to by wygrał tę walkę na punkty... sam Łapin krzyczał: "punktuj! daj sędziom szansę"... normalnie coś strasznego.
    Mam tylko nadzieję, że jesli się nasz dostanie do tej SuperSix to tam w końcu nie będize taki kunktatorski i przypomni sobie o sile swoich pięści!

  5. #45

    Domyślnie

    ciekawsze byłyby mistrzostwa powiatu w warcabach niż ta walka

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Ktos oglada na zywo Adamek vs McBride ??

  7. #47

    Domyślnie

    ja oglądałem oczywiście! jeszcze dziś ziewam ....ale nie z powodu braku emocji!
    Adamek obkładał tego walca jak mógł, ale tamten nie chciał paść... no coż, nie zawsze Dawid powali Goliata, ale wypunktował go porządnie!

  8. #48

    Domyślnie

    no i proszę...Adamek będzie tłukł KLiczkę we Wrocławiu...

  9. #49

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze Adamek troche przytrze noska ukraincowi
    Nie ma jak to na swoim

  10. #50

    Domyślnie

    byłoby pięknie... póki co 2.lipca pierwszy Kliczko kontra Wielka Gęba Haye!

  11. #51

    Domyślnie

    A w weekend KSW 16, mam nadzieje że Khalidow dokopie amerykańcowi - rywal jakby by nie patrzyć całkiem dobry
    Nie ma jak to na swoim

  12. #52

    Domyślnie

    no Khalidov był rewelacyjny! Ten gość ma talent... gorzej z Pudzianem, w stójce się podciągnął, ale kondycjnie padł...

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    A Roy Jones Junior zmasakrowany przez Lebiediewa! Kiedyś przyjemnie było gościa oglądać. Teraz rozmienia swoją sławę na drobne. Chyba dla kasy. Przykre.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  14. #54

    Domyślnie

    no naprawdę powinien sobie darować, ale co zrobić... kasiora to kasiora, szkoda jednak jego dawnej sławy...

  15. #55

    Domyślnie

    ja czekam na bileciki na Adamka!!!

  16. #56

    Domyślnie

    A wiadomo w jakich cenach będą bilety ? Co do Pudziana to wydaje mi się że juz nic wielkiego nie pokaże. Widać progres ale w tym wieku to wydaje mi się że jest już trochę za późno. Ale kase i tak zgoli na następnych KSW i to nie małą. Poza tym jak tak obserwuje jego walki to wydaje mi się że jak dostanie parę strzałów to mu się odechciewa walczyć... a tego ostatniego to miał w pewnej chwili podanego na tacy
    Nie ma jak to na swoim

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    A Roy Jones Junior zmasakrowany przez Lebiediewa! Kiedyś przyjemnie było gościa oglądać. Teraz rozmienia swoją sławę na drobne. Chyba dla kasy. Przykre.
    K.
    Roya Jonsa zabilo zbijanie wagi po walce z Ruziem do ktorej przytyl 10 kg. Juz pierwsza walka z Tarverem ( notabene Tarvera oszukano i wygrana dano Royowi ) pokazala ze cos jest nie tak. Druga byla juz tylko dopelnieniem przypuszczen, pierwszy ciezki nokaut. Roy powinien byc zapamietany jako nadprzecietny talent, bokser ktory w czasie walk zwracal uwage sedziemu aby ten przerwal walke bo on nie chce zrobic wiekszej krzywdy przeciwnikowi. Szkoda ze ciagle nie moze pogodzic sie ze pewne rzeczy w zyciu mijaja. Zreszta mozna by wymieniac - Holyfield, Glen Jonhson, Mc Call. z drugiej strony przeciez niedawno po swietnej walce Bernard Hopkins zdobyl mistrzostwa swiata majac 46 lat. Podobnie bylo tez z George Foreman ktory pieknym prawym poslal Morera na deski zdobywajac 3 co do waznosci tytul IBF.


    Ponizej brat zdobywca zlotej rekawicy a i mistrz Polski w juniorach





  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Informacja z ostatniej chwili!


    Dan Rafael, popularny dziennikarz ESPN, poinformował na jednym z portali społecznościowych, że walka Davida Haye'a (25-1, 23 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) może zostać odwołana z powodu deszczu! Pogoda w Hamburgu jest zła. Kibice obawiają się najgorszego.

    Z informacji opublikowanej przez Rafaela wynika, że jeśli pojedynek zostanie odwołany przed czwartą rundą, to zostanie ogłoszony jako no contest, czyli zostanie potraktowany jako nieodbyty. Problem był omawiany na tzw. rules meeting.

    Ring na Imtech Arena jest osłoniony przed deszczem, aczkolwiek jego powierzchnia jest daleka od ideału. Niebo jest szare, a deszcz wciąż pada, nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała ulec poprawie.

  19. #59

    Domyślnie

    Jutro Adamek - Kliczko, zastanawiam się że czy ta informacja o systemie Pay-Per-View to kolejna ściema czy naprawdę mogą zrobić taki manewr. Jako że to pierwsza tego typu akcja w Polsce apeluje żeby jak najmniej osób zapłaciło dla tych wyzyskiwaczy i akcja okazała się klapą - dzięki czemu uwolnimy siebie w przyszłości od tego typu transmisji (nie szkoda byłoby mi tych 40 pln, tymbardziej że i tak się można złożyć, ale żeby uwolnić boks w Polsce od ppv) . Walkę można za darmo zobaczyć na RTL o 22.45 (jedyny minus że komentator będzie mówił drutem kolczastym Poza tym może da radę coś w internecie znaleźć.
    Nie ma jak to na swoim

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    No i bdowiedzieliśmy się, że Andrew Golota walczył przez kilka lat jedną ręką! Co za pech, gdyby nie to byłby championem!
    A propos championa: zmarł Joe Frazier, jeden z największych bokserów wszechczasów. Choćby dlatego, że pokonał Alego. ( ale się zrymowało).
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony