dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Temat: BOKS

  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorbag Zobacz post
    Będzie na RTLu bezpłatnie. W polskich telewizjach na PPV, będzie też płatna transmisja na stronie Orange.pl

    Poza tym różnej jakości nieoficjalne transmisje w necie, linki znajdziesz np. na bokser.org w komentarzach.
    Nie ma na RTL.
    Ale znalazłam:
    http://drhtv.tv/pl-live-5463.html

  2. #122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Wie ktoś może, gdzie można zobaczyć tę dzisiejszą walkę?

    Szkoda, że dopiero teraz zobaczyłam ten wątek

    Zawsze jest na Ipli

    Oglądałam, twardy facet z tego Wacha, wytrzymał do końca i wcale nie wyglądał gorzej od Kliczki

  3. #123

    Domyślnie

    stosunek ciosów 264:61 dla KLiczki... z tym, że po takihc bombach jakie obrywał WAch powinien ze 3 razy paść,a ten nie chciał....
    Podsumowując: gdyby udało się skrzyżować WAcha z Adamkiem i Szpilką mielibyśmy mistrza świata

  4. #124

    Domyślnie

    co myślicie o nadchodzącej walce Gołota - Saleta? czyżby obu panom kończyły się pieniążki, że muszą znowu dać sobie buźki obić?

  5. #125

    Domyślnie

    Państwo Gołotowie inwestowali z głową (a mieli na starcie kilka mln dolarów) i braku pieniędzy bym się nie spodziewał. W tym przypadku raczej chodzi o odejście w lepszym stylu, niż po walce z Adamkiem. Gołocie zależy - wystarczy spojrzeć na zdjęcia - tak chudy nie był dawno.

    Saleta to co innego.
    Obydwaj mocno po prime, ale chętnie obejrzę

    Edit:
    Kiedyś czytałem większy wywiad z Gołotą o inwestowaniu, a tymczasem tylko to:
    http://www.pb.pl/1268652,104494,golo...ach-niz-boksie
    Ostatnio edytowane przez gorbag ; 03-01-2013 o 19:52
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  6. #126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Po ostatniej walce Adamka definitywnie przestaję oglądac boks. Te widowiska nie mają już nic wspólnego ze sportem, a na programy rozrywkowe szkoda mi czasu.

  7. #127

    Domyślnie

    Kurwa,Antek wymiata-http://m.youtube.com/watch?v=-3QqaDIgQhw ps-na takie walki w ciężkiej czekam od dawna...milego oglądania
    Ostatnio edytowane przez jedrek188 ; 13-12-2015 o 18:18 Powód: dopisek

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony