dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 159

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Zakupiłem 5metrowy drut rzebrowany fi 20, wyrzeźbiłem na końcu przecinak i roztrzaskałem ten kamień. HEHEHE!!! Teraz trzeba go jakoś wyjąć.....A woda już czyściutka, smaczniutka, sensacji żołądkowych nie miałem więc myślę, że i zdrowa.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał herakles Zobacz post
    Zakupiłem 5metrowy drut rzebrowany fi 20, wyrzeźbiłem na końcu przecinak i roztrzaskałem ten kamień. HEHEHE!!! Teraz trzeba go jakoś wyjąć.....A woda już czyściutka, smaczniutka, sensacji żołądkowych nie miałem więc myślę, że i zdrowa.

    Jejku Wy z takich studni pijecie wodę !
    Strach - nawet przebadanie w sanepidzie to porażka. Taka studnia zbiera syfy z wód powierzchniowych !
    Ja myśląłem, że do prac gospodarczych lub ogródka !
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    Temat stary ale warto odkopać gdyż wiercenie studni cały czas jest aktualny i pewnie sporo osób zaczyna lub kończy wiercić.
    Ja osobiście przybieram się do wiercenia. Przeczytałem sporo porad na temat kopania lecz to jest temat żeka i chyba nigdy się nie skończy.
    Na alledrogo są świdry do wiercenia ręcznego za około 700 zł. niby nie drogo ale dla niektórych nawet taka kwota która może się zwrócić w niedługim czasie jest sporym wydatkiem, szczególnie jeżeli inwestuje się nie na swoim terenie.
    Postanowiłem wykonać taki świder i wiem że są dwa wymiary takiego świdra 180mm i 150. mogą posiadać takie świdry
    Wobec tego mam pytanie do osób które posiadają takie świdry, czy ktoś może podać chociaż przybliżone wymiary.
    -średnica rury na której zamocowany świder
    -wymiary przedłużek oraz zdjęcie tego pierwszego ostrza na pierwszej tyczce

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony