dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kamienie do ogrodu - gdzie w Warszawie można kupić?

Domyślnie Kamienie do ogrodu - gdzie w Warszawie można kupić?

Zamierzam ścieżkę w ogrodzie zrobić z dużych kamieni, które od góry są płaskie. Nie wiem gdzie w Warszawie lub okolicy można je kupić i jaka jest ich cena.

Domyślnie

Widziałem takie miejsce i sam się tam wybieram, aby ustalić ceny. Ja raczej jestem zainteresowany kamieniami do zrobienia skalniaka, ale chyba mają różne, a ponadto robią bruk.
    Mieszczą się na ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Numeru nie znam, ale łatwo trafić, bo miejsce jest łatwo widoczne jak się jedzie ulicą.

3. Jak poprawić jakość gleby? Badanie odczynu gleby, nawozy mineralne Łysy trawnik po zimie? Przywróć mu ładny wygląd! Pergole ogrodowe - mała architektura, która tworzy kameralny nastrój Systemy tarasowe. Z jakich elementów powstaje taras drewniany?

Domyślnie

Zerknij na południe Warszawy jeśli Ci pasuje : ulica Farbiarska w Pyrach.
    Można dostać oczopląsu i dygotania kolan od ilości i form kamienia wszelakiego i płaskiego i kwadratowego i plaskatego..

Domyślnie

Tak maja fajna stronek ze wszelkimi zdjeciami

www.agkorc.com.pl chyba cos tak
    ja tam kupilem tylko uwaga bo maja bardzo "interesujaca" polityke cenowa.
    Np. 700kg kamienia kosztuje o 30% wiecej niz 1001kg bo powyzej tony jest taniej - wiec "musialem" wziac o polowe wiecej (w stosunku do 700kg) zeby zaplacic 30% mniej
    Fugas

Domyślnie

Cytat Napisał krzysztofh
    Widziałem takie miejsce i sam się tam wybieram, aby ustalić ceny. Ja raczej jestem zainteresowany kamieniami do zrobienia skalniaka, ale chyba mają różne, a ponadto robią bruk.
    Mieszczą się na ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Numeru nie znam, ale łatwo trafić, bo miejsce jest łatwo widoczne jak się jedzie ulicą.
    Zwoleńska 10. Przyzwoity skład (brałem tam kostkę granitową), ale myślę w AG Korc na Farbiarskiej jest większy wybór - choć drożej, ale pewnie nie potrzebujesz tego tak wiele. Zależy gdzie masz bliżej. Te płaskie kamienie to może być bardzo różny surowiec - najczęściej piaskowiec, ale widziałem też granit , marmur, dolomit, malachit - można dobrać wg. gustu
    Tomasz M.

Domyślnie

Spróbuj jeszcze w Ząbkach, jadąc z Warszawy Łodygową od Radzymińskiej zaraz za przejazdem kolejowym po lewej stronie - podobno ceny z tych bardziej "przyjaznych" - - ale to tylko ze słyszenia.

Pozdrawiam
    Brzuzens

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia