dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    Guest

    Domyślnie

    a ile za nią wzioł

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akuś
    Cztery i pół miesiąca???
    Czy Twoja łazienka ma 100 m2? A może złote fugi wylewał? A może żona go z domu wyrzuciła?

    Ani nie mam złotych fug ani 100 m2.Jest ledwie 24 m2 w podłodze.Wszystkich kafli kupowałem 65 m2.Dlatego tak między innymi sie guzdrał że nie mam ani jednej listwy wykończeniowej .Wszystkie rogi są szlifowane i jest to super.
    Styl jego pracy był taki powolny ale dokładny.Do tego stopnia dokładny że do niczego sie nie doczepiłem.On sobie poprostu dłubał ale efekt jest super.
    P.S.Co dziwne,jako fachowiec,nie pił,nie musieliśmy go karmić .On sie poprostu rano zamykał w łazience i wieczorem wychodził .

  3. #63

    Domyślnie

    Dzisiaj pan glazurnik za taką dlubaninę w łazience 5 m2 zażyczył sobie 4000 zlotych.... Że niby zajmnie mu to 4 tygodnie i że wszystkie kanciki mi przeszlifuje i podłączy co trza, wszystko rozplanował i zaplanował.

    No ja wszystko rozumiem, ale SKĄD TAKIE CENY???

  4. #64
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    mamma mia
    a CO chcesz robic w tej lazience???

  5. #65

    Domyślnie

    Łazienka jak łazienka.
    Glazura to Iryda Cerrolu. Jest troszkę mozaiki i dekorki ale w ilościach naprawdę rozsądnych. Wc podwieszane, zabudowa wanny, wymurowany i obłożony glazurą blat 170 cm. Jeden mały murek, sufit podwieszany.

    Czy to naprawdę tak dużo?

  6. #66

    Domyślnie

    Mnie za łazienke wykasował 5500 zł.W tym było wszystko od przeróbek instalacji wodnej ( trzeba było punkty przenosić ),zabudowa geberitów ( czyli stawiał jeszcze ścianki dodatkowe ) no i ovczywiście biały montaz.

  7. #67

    Domyślnie

    Wiecie co, to chyba dajecie się kroić
    bo u mnie jest ich trzech - robią wszystko, od ocieplenia poddasza i płyt gk na suficie, po kafelki, płytki na podłodze i co jeszcze - może uda mi się ich namówić na obudowanie kominka i wykonanie elewacji zewnętrznej (ale do jesieni terminy mają pozajmowane więc może być problem )
    Za łazienkę 5-6 m2 całość podłóg i ścian kafelkowane, do tego obudowa GK na geberity i mieszacze czy jak im tam do podłogówki, w tym szlifowanie płytek narożnych (a narożne mam takie maluśkie mozaiki - z każdą płytką 2,5 cm się bawili) wszystko dobrze zaizolowane, równo ułożone, do tego montaż brodzika, obudowanie brodzika - ok. 1300 PLN
    i wykonanie w ok. tydzień.

    wykafelkowanie 70 m 2 podłóg zajęło im 4 dni - w tym jednocześnie kończyli inne rzeczy na strychu i przymierzali się do dużej łazienki. Zostało fugowanie i wykończenie przy ścianach.
    Ciekawe, że zawsze jak przyjeżdżam to widzę ich na tarasie przy kawie ...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał alienka
    Zazdroszczę. Mój siedzi drugi tydzień w łazience 6m2 i końca nie widać. A jeszcze podłoga w przedpokoju i kuchni. ..

    Eeee tam.
    Mój siedzi 6-ty miesiąc i końca nie widać.
    Nikt mnie nie przebije.
    Ale to chyba twój mąż po etacie
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony