dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 155

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wielka płyta. Tego trzeba się pozbywać, bo będzie wielka wyprz jak jakiś zaniedbany blok się poskłada. A i bez tego porównywać takie mieszkanie można z domem z czasów Gierka, a nie z domem budowanym w XXI w.

    Do tego Gliwice to może jeszcze nie Detroit. Ale 3,5% zarejestrowanych bezrobotnych wpływa na rynek (dla porównania Warszawa ma 2%).
    Wielka płyta to zło powiadasz ?
    Tak się składa, że od urodzenia w niej mieszkałem czyli 20 lat z rodzicami i 20 lat na swoim i złego słowa nie powiem
    Ostatnie 20 lat to blok ocieplony 15cm styro, piękna i cicha okolica a praktycznie w samym centrum Gliwic.
    Całkowicie bezobsługowo bo ogrzewanie miejskie, gaz do kuchenki i cwu. Ameryka
    A żebyś wiedział, że ceny mieszkań w blokach, właśnie ze względu na dobre umiejscowienie są droższe niż od dewelopera na wypizdziowie miasta

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.395
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Tak się składa, że od urodzenia w niej mieszkałem czyli 20 lat z rodzicami i 20 lat na swoim i złego słowa nie powiem
    Też mieszkałem. Rodzice wyboru za bardzo nie mieli - wielka płytę jak w Alternatywy 4 załatwiało się.
    Mając wybór zdecydowanie odrzucałem. Podobnie "cegłę żerańską". Wybierając zawsze to sprawdzałem u źródła. I tak poznałem technologię, o której wcześniej nie słyszałem. Stolica II. I to o niej nie mogę złego słowa powiedzieć. A mieszkałem we wszystkich rodzajach bloków.

    Ale to nawet nie chodzi o walory użytkowe, które wielka płyta ma marne. Chodzi o trwałość. I koszty konserwacji i remontów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony