Witam wszystkich

Mam pytanie do Was. Kocioł vitodens 100-w. Podłączyłem czujnik temperatury zewnętrznej do niego (nie oryginalny). Aplikacja wszystko pokazuje jak należy ale piec zaczął mocno dogrzewać wodę do temperatury 70 stopni. Mam w całym domu ogrzewanie podłogowe, sterowanie w każdym pomieszczeniu przest sterowniki on/off. Oczywiście zmieniłem parametr C9 na 1. Komunikacja sterowników działa prawidłowo. Tylko nie wiem co powinienem przestawić żeby temperatura w obiegu grzewczym nie osiągała tak wysokiej temperatury. Po zmianie parametru B2- 1 na 35 stopni ustabilizowało się i jest 35 st. ale piec nie ustawia temperatury w obiegu grzewczym z ustawionej krzywej grzewczej tylko właśnie z pozycji b.2 1 - Temperatura wymagana na zasilaniu przy zapotrzebowaniu z zewnątrz.Trochę to dla mnie dziwne i pewnie gdzieś popełniłem błąd podczas konfiguracji. Może ktoś ma pomysł i wiedzę co jak przestawić żeby zadziałała pogodynka no chyba że czujnik nie jest oryginalny i stąd ten problem chociaż ciężko mi w to uwierzyć jeśli w aplikacji i w piecu odczyt pokazuje prawidłowy.

Pozdrawiam