Witam

Chciałem się poradzić. Jestem montażystą z zawodu. Miesiąc temu zamontowałem 2 bramy Wiśniowskiego u siebie w domu.
Po montażu stwierdziłem, że z panelemi jest coś nie tak. Panele nie są proste widać przetłoczenia blachy u dołu i góry każdego panele. Przez co bramy wyglądają mało reprezentacyjnie.
Firma Wisiowski wysłała serwis którzy stwierdzili, że panele po przyłożeniu poziomicy trzymają prostolinijność (nie ma falowania blachy) i najprawdopodobniej jest to wina koloru bo jak stwierdzili w antracycie zawsze tak wychodzi!? Jakoś przy zakupie nikt o tym nie uprzedza! Reklamacja została odesłana do firmy do rozpatrzenia.
Dziś otrzymałem wiadomość z Wiśniowskiego, że reklamacja jest nie zasadna gdyż panele trzymają prostolinijność i jest to efekt padania słońca pod danym kątem i pod innym nie będzie tego widać. Tylko że jak domu już nie obrócę w inną stronę a Wiśniowski tego nie mówi, że bramy nie mogą być montowane w któryś kierunek świata. Nikt nie uprzedza że taki efekt może wystąpić!. Zamontowałem wiele bram Wiśniowskiego i pierwszy raz wiedzę taką fuszerę i to jeszcze padło na mnie.
Proszę o wypowiedzenie się czy waszym zdaniem jest to do przyjęcia? Firma Wiśniowski wypięła się na to.

zdjęcia dostępne w chmurze:

https://photos.app.goo.gl/YjCm2fTBea3aEnRi7